İçeriğe atla

Hande Yener Fan Club (HYFC)

Uğur

Pinlenen İletiler

• İleti 2,6k
  • Açılış
  • Son yanıt

Bu Konuya En Fazla Mesaj Atanlar

[align=center]Asena'dan Hande Yener Taklidi

Gizlenmiş İçerik

Gizli içeriği görebilmek için bu konuyu/mesajı yanıtlayın veya reaksiyon ifadelerinden birine tıklayın.
/emoticons/smile@2x.png 2x" width="20" height="20">[/align]

[align=center][video=youtube]

Gizlenmiş İçerik

Gizli içeriği görebilmek için bu konuyu/mesajı yanıtlayın veya reaksiyon ifadelerinden birine tıklayın.
[/align]

İmaj: nasıl delirdim albümü

şarkı :aşk kadın ruhundan anlamıyor albümü

Gizlenmiş İçerik

/emoticons/biggrin@2x.png 2x" width="20" height="20">

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

[align=center]

Gizlenmiş İçerik

[/align]

[align=center]Hande Yener yarın (23 Haziran 2012) Ankara Shopping Fest '12 kapsamında konser verecek.

Yer : Eski Hipodrom Meydanı Atatürk Kültür Merkezi Karşısı

[/align]

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

[align=center]Hande Yener ve Demet Akalın 7 Temmuz'da İzmir Miss Exclusive Of The World de sahne alacak. Yer: Çeşme Amfi Tiyatro![/align]

[align=center]

Gizlenmiş İçerik

[/align]

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hande ve Erdem Kınay eğer küs olmasaydılar Erdem kınay'ın yeni albumü çıkarırkn handeye şarkı götürücekti!

yani erdem kınay'la barıştılar

Gizlenmiş İçerik

/emoticons/wink@2x.png 2x" width="20" height="20">

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Klibin Teaser'ı yayınlandı. ama klip muhteşem gözüküyo ya senol korkmaz farkı

Gizlenmiş İçerik

Off bu ne bööö. Örümcek, araba falan ne alaka, renkler de çok soluk. Beğenmedim ben. Ve lütfen artık Hande'nin kliplerinde Hande'yi 2'ye 3'e kopyalamasınlar tek ekranda, çok komik duruyo.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

O kadar da kötü değilmiş sanki, şarkı kurtarıyo ne de olsa 90'lardan. Ama klip ne iyi, ne kötü, pek sevmedim.

Bu arada, klibin orijinal versiyona gelmesi sevindirdi, remixi kötüydü, karar değiştirilmesi yerinde olmuş.

Gizlenmiş İçerik

/emoticons/biggrin@2x.png 2x" width="20" height="20">

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...