İçeriğe atla

Hande Yener Fan Club (HYFC)

Uğur

Pinlenen İletiler

• İleti 2,6k
  • Açılış
  • Son yanıt

Bu Konuya En Fazla Mesaj Atanlar

@handeyener bugun studyoya,çıkış şarkımı soylemeye gidiyorum, güçlü enerjinizi bekliyorum HYFC❤

Tamami Sinan Akcil sarkilarindan olusacagina gore tum dunyanin enerjisini toplasa da o albumden is cikmaz.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

@handeyener Pazar pazar toplanti:)) yeni albume 3 klip birden cekmeye karar verdik:))

@handeyener Yakinda da Album kapağı icin fotoğraf cekimimiz olacak..

@handeyener Yepyeni bir sound,daha once hic değinilmemis konular ve yakalanamamis melodiler @sinanakcil farkiyla cok yakinda yeni albumumde..

@handeyener ve bir surpriz besteci ve aranjor daha var.. onlari sonra paylasacagim:))

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Nereden nereye dedirtti, eskiden canli performansi ne kadar yetersiz ve kotuydu. Kendini cok gelistirdi.

Albumdeki surpriz besteci ve aranjorun Erdem Kinay olabilecegini dusunuyorum. Kinay'in proje albumunun tamamlanma asamasinda baristilar, hatta albumde Hande de olacakti fakat her sey tamamlandigi icin yer almadi diye biliyorum.

Onun disinda Mete Ozgencil, Fettah Can ya da Alper Narman'la yeniden bir calisma icine girerse sevinirim.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

aman fettah can kalsın yeni yaptığı sarkıları hiç beğenmiyorum sanki handeyi yazdığı sarkıları yazan kişi o değil

Gizlenmiş İçerik

Gizli içeriği görebilmek için bu konuyu/mesajı yanıtlayın veya reaksiyon ifadelerinden birine tıklayın.
/emoticons/wacko@2x.png 2x" width="20" height="20">

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

aman fettah can kalsın yeni yaptığı sarkıları hiç beğenmiyorum sanki handeyi yazdığı sarkıları yazan kişi o değil

Gizlenmiş İçerik

Gizli içeriği görebilmek için bu konuyu/mesajı yanıtlayın veya reaksiyon ifadelerinden birine tıklayın.
/emoticons/wacko@2x.png 2x" width="20" height="20">

Hande'ye Fettah'in tek basina yazdigi bir sarki yok ki. Hepsini Alper Narman'la ortak yaziyolardi.

Gizlenmiş İçerik

/emoticons/biggrin@2x.png 2x" width="20" height="20">

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

[align=center]İstanbul Kongre Merkezi - "Orhan Gencebay ile Bir Ömür" Albüm Lansman Gecesi[/align]

[align=center]

Gizlenmiş İçerik

[/align]

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

[align=center]Hande Yener - Kaderimin Oyunu (Video)

[/align]

[align=center][video=youtube]

Gizlenmiş İçerik

[/align]

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

[align=center]Hayranları Hande Yener’i sabırsızlıkla bekliyor![/align]

[align=center]

Gizlenmiş İçerik

[/align]

[align=center]Ünlü popçu Hande Yener’den sevenlerine sürpriz...

Son albümü için stüdyoya kapanan güzel popçu Hande Yener,hayranlarına stüdyoda çektirdiği resimlerini twitter üzerinden paylaştı.Bu aralar yoğun bir tempoda çalışan sevilen popçu son albümü ile müzik dünyasını yeniden hoplatmaya hazırlanıyor.[/align]

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

bende heyecanlanamıyorum nedense

Gizlenmiş İçerik

/emoticons/sad@2x.png 2x" width="20" height="20"> ama albümü çıksın alırım orası ayrı

Gizlenmiş İçerik

/emoticons/biggrin@2x.png 2x" width="20" height="20">

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...