İçeriğe atla

Hande Yener Fan Club (HYFC)

Uğur

Pinlenen İletiler

• İleti 2,6k
  • Açılış
  • Son yanıt

Bu Konuya En Fazla Mesaj Atanlar

Hande Yener'li, Sinan Akçıl'lı, Med Yapım'lı bir X-Factor'ün sonu, Popstar 2013 olur.

Ama x-factor'e benziyodu aynısı değildi sonuçta o yüzden denenmemiş oluyo hala x factor. Bi de idol olabilir belki zaten başka popüler bi format yok bence ikisinden biri

Birebir aynıydı aslında format.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Daha once de yapmisti 2003'te Star Tv'de Hande Yener Show adiyla. Konuk almiyordu, sadece sarki soyluyodu, kisa suren bi programdi. Programla ilgili internette tek bir bilgi yoktur arastirmayin bosuna.

Gizlenmiş İçerik

Gizli içeriği görebilmek için bu konuyu/mesajı yanıtlayın veya reaksiyon ifadelerinden birine tıklayın.
/emoticons/biggrin@2x.png 2x" width="20" height="20">

Oha 2006 yılında böyle bi programın hayalini kuruyordum

Gizlenmiş İçerik

Gizli içeriği görebilmek için bu konuyu/mesajı yanıtlayın veya reaksiyon ifadelerinden birine tıklayın.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Daha once de yapmisti 2003'te Star Tv'de Hande Yener Show adiyla. Konuk almiyordu, sadece sarki soyluyodu, kisa suren bi programdi. Programla ilgili internette tek bir bilgi yoktur arastirmayin bosuna.

Gizlenmiş İçerik

/emoticons/biggrin@2x.png 2x" width="20" height="20">

Oha 2006 yılında böyle bi programın hayalini kuruyordum

Gizlenmiş İçerik

Sanirim o programi bir tek ben izlemistim Turkiye'de, benden baska bilen yok.

Gizlenmiş İçerik

:h Jenerik muzigi "Duyduk Duymadik Demeyin"in introsuydu.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

armagan caglayan birinci olan kisi yeteri kadar unku olamazsa 1 milyon dolar vericez demisti bu progranla ilgili

Bu yeni programla ilgili mi?

evet med yapim. ibternette armagan caglayan yrni yarisma diye tsrat cikar heralde. ikinci sayfa programinda acikladi sanirsam

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

'Önümüzdeki sezon X-Factor diye bir şarkı yarışması yapacağız. Kanal D'de başlayacak. Mesela, oradaki ödülümüz 2 trilyon lira.Biz birinci olaack kişiye, 1 yıl içinde 2 trilyon lira kazandırmayı taahüt ediyoruz. Yani biz ona bir yatırım yapacağız. O işe gidecek. Diyelim ki, 1 sene içerisinde sadece 1 trilyon lirasını kazanabildi. Diğer 1 trilyonu da çıkartıp biz vereceğiz. Aslında çalıştıracağız. Ekstralar, reklam çekimleri... Biz ona yatırım yapacağız.'

Demiş aynen.

YALNIZ BEN KATILIRIM

Gizlenmiş İçerik

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...