İçeriğe atla

1. Hafta: Oynak Şarkılar

Züreyfa

Pinlenen İletiler

• İleti 51
  • Açılış
  • Son yanıt

Bu Konuya En Fazla Mesaj Atanlar

Bu Konuya En Fazla Mesaj Atanlar

Oha Uğur kaydın stüdyo gibi olmuş

Gizlenmiş İçerik

Gizli içeriği görebilmek için bu konuyu/mesajı yanıtlayın veya reaksiyon ifadelerinden birine tıklayın.
/emoticons/wacko@2x.png 2x" width="20" height="20"> nası yaptın. Beğendim. Ülaşı dinleyim şimdi

Virtual DJ

Gizlenmiş İçerik

Gizli içeriği görebilmek için bu konuyu/mesajı yanıtlayın veya reaksiyon ifadelerinden birine tıklayın.
Ben

Gizlenmiş İçerik

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Gizlenmiş İçerik

Kullayin kullandirttirin.

Kaydi TV yayinlarinda da kullandigim masa mikrofonumla kaydettim, kaydederken Windows Ses Kaydedicisi'ni kullandim. Daha sonra altyapi ile soyledigim akapella kaydi Virtual DJ programinda birlestirdim.

Dileyen olursa bana akapella kaydini atabilir, ben miksleyebilirim.

Gizlenmiş İçerik

/emoticons/biggrin@2x.png 2x" width="20" height="20">

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Bir şey soracağım @Uğur ve @Semih beyefendiler.

Ben Samo Shampioni'ye Türkçe söz yazıp kaydedeceğim. Bu kabul ediliyor mu? Bir de biraz ayıp yazcam

Gizlenmiş İçerik

/emoticons/biggrin@2x.png 2x" width="20" height="20">

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Senkronize olmadı maalesef benim sesim.Ben bugün de evdeyim ama bilgisayardan kayıt yapamıyorum.Kafayı yedim denemediğim şey kalmadı.Bir kere dahili mikrofonum ve stereo karıştırıcımı aynı anda çalışmıyor(o yüzden ya sesi kaydedebiliyorum yada sadece müziği) ikisinden biri o an çalışmıyor..Napıcam ben yardım edin.Harici bir mikrofon alsam da olucak mı bilmiyorum yani.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

• Yeni Oluştur...