İçeriğe atla

The Voice of Eurovision Time: Öneriler

Züreyfa

Pinlenen İletiler

"Manken şarkıları"

"Ah"lı "oh"lu şarkılar"

Kahkaha da atamıyorum ahahahah

Gizlenmiş İçerik

Gizli içeriği görebilmek için bu konuyu/mesajı yanıtlayın veya reaksiyon ifadelerinden birine tıklayın.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• İleti 43
  • Açılış
  • Son yanıt

Bu Konuya En Fazla Mesaj Atanlar

Bu Konuya En Fazla Mesaj Atanlar

Ben de sevdim temaları

Gizlenmiş İçerik

Gizli içeriği görebilmek için bu konuyu/mesajı yanıtlayın veya reaksiyon ifadelerinden birine tıklayın.
/emoticons/biggrin@2x.png 2x" width="20" height="20"> Banyo şarkım Christina Aguilera'dan you lost me galiba

Gizlenmiş İçerik

/emoticons/biggrin@2x.png 2x" width="20" height="20"> Bir coşuyorum sanki arenadayım

Gizlenmiş İçerik

/emoticons/biggrin@2x.png 2x" width="20" height="20">

Basvurmamissin hayatim

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Ne kadar serbest olursa o kadar iyi

Gizlenmiş İçerik

/emoticons/smile@2x.png 2x" width="20" height="20"> Bence eleme yapmadan oylama da yapalım. Bir Şarkısın Sen gibi.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Ne kadar serbest olursa o kadar iyi

Gizlenmiş İçerik

/emoticons/smile@2x.png 2x" width="20" height="20"> Bence eleme yapmadan oylama da yapalım. Bir Şarkısın Sen gibi.

Eleme olmayacak zaten. Birinciye sitemizden bir adet bayram şekeri ve sponsorumuz Naziye Tuhafiye 2 (Nazilli Bayii)'den parmak arası çorap vereceğiz.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Ne zaman baslayacak buuu?

Gizlenmiş İçerik

/emoticons/sad@2x.png 2x" width="20" height="20">

6 kişi var şu an, 8 olaydı bari

Gizlenmiş İçerik

/emoticons/unsure@2x.png 2x" width="20" height="20"> Neyse bi ara senlen oturup konuşup başlatırız. Bu arada katılacak kimse fikir belirtmiyo burda kaldım öyle.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

• Yeni Oluştur...