İçeriğe atla

Eurovision Şarkı Yarışmasında Jüri mi Yoksa Halk mı ?

Ladadidej

Jüri mi ? Halk mı ?  

1 oy

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Ankete oy verebilmek için Giriş Yap ya da kaydol.

Pinlenen İletiler

eger eurovision ruhunu düşünürsek şarkının kalitesini degil insanı etkilemesini gerek melodi gerek şovla....o zaman halka güveniriz tabiki.....ama sese ve şarkıya bakılacaksa jüri derim tabiki....bu yuzden 50 50 oylama olması bence çok mantıklı

Gizlenmiş İçerik

Gizli içeriği görebilmek için bu konuyu/mesajı yanıtlayın veya reaksiyon ifadelerinden birine tıklayın.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

eger eurovision ruhunu düşünürsek şarkının kalitesini degil insanı etkilemesini gerek melodi gerek şovla....o zaman halka güveniriz tabiki.....ama sese ve şarkıya bakılacaksa jüri derim tabiki....bu yuzden 50 50 oylama olması bence çok mantıklı

Gizlenmiş İçerik

Gizli içeriği görebilmek için bu konuyu/mesajı yanıtlayın veya reaksiyon ifadelerinden birine tıklayın.

Ben de katılıyorum.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• 4 hafta sonra...
  • 1 ay sonra...
  • 5 hafta sonra...

Halkta Jurıde Olmasın Bence Bu Son Yarışmadan Sonra

Gizlenmiş İçerik

/emoticons/biggrin@2x.png 2x" width="20" height="20"> direk salondakiler oy versin

Gizlenmiş İçerik

/emoticons/biggrin@2x.png 2x" width="20" height="20">

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Şimdi şöyle bir şey var , eğer sırf halk oylaması olursa Estonya,Letonya,Litvanya,Polonya,Rusya ... ve daha nice 15 - 20 ülkeden 0 puan alacağız bize oy veren ülkeler belli zaten. Jüri olunca işin içinde Estonya'dan 8 bile aldığımız oldu Malta'dan 12 aldığımız oldu bize oy vermeyen ülkelerden oy çıkmaya başladı.

Fakat yine de halkın oylamasında Türkiye'nin daha başarılı olduğu bir gerçek , 2009da 3ncüydük , 2012de 4ncüydük , jüri düşürdü , halk diyorum ben.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...