İçeriğe atla

Geyik 2013

Cem

Pinlenen İletiler

şu site ergenlerden temizlense cidden iyi olacak ama hala burda boş boş konuşuyorlar.Pardon konuşuyor diyecektim ergen olupta boş konuşan tek bir kişi var çünkü.

Ergen olmayip ergen gibi davranan cok insan da var.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Siteden

Gizlenmiş İçerik

Gizli içeriği görebilmek için bu konuyu/mesajı yanıtlayın veya reaksiyon ifadelerinden birine tıklayın.
/emoticons/smile@2x.png 2x" width="20" height="20"> kankylerinle

Gizlenmiş İçerik

Gizli içeriği görebilmek için bu konuyu/mesajı yanıtlayın veya reaksiyon ifadelerinden birine tıklayın.
/emoticons/smile@2x.png 2x" width="20" height="20"> giden

Gizlenmiş İçerik

/emoticons/smile@2x.png 2x" width="20" height="20"> sitenize

Gizlenmiş İçerik

/emoticons/smile@2x.png 2x" width="20" height="20"> kalmadım

Gizlenmiş İçerik

/emoticons/smile@2x.png 2x" width="20" height="20"> diyen

Gizlenmiş İçerik

/emoticons/smile@2x.png 2x" width="20" height="20"> sendin

Gizlenmiş İçerik

/emoticons/smile@2x.png 2x" width="20" height="20"> ama

Gizlenmiş İçerik

/emoticons/smile@2x.png 2x" width="20" height="20"> ??????

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

kalmadım da zaten.Uğur istedi diye geldim.Site onun sonuçta.Ayrıca nasıl da ergen oldugunu biliyorsun

Gizlenmiş İçerik

/emoticons/smile@2x.png 2x" width="20" height="20">

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Kisisel sorunlarinizi aranizda halledin ve lutfen siteye ve yarismalara yansitmayin. Genel olarak yaziyorum bunu.

Kimse kimseyi sevmek, kimse kimsenin varligindan memnun olmak zorunda degil. Herkes birilerinin bu sitede var olmasindan sikinti duyuyor olabilir, benim de duyduklarim vardir mutlaka fakat bunu siteye yansitmiyorum. Olay cikartmaya luzum yok yoktan yere. Gecinip duruyoruz burda iste, neyin alip verememisligi bu?

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Ay İddaalımı gelsemde harcansam yoksa iddaasız gelip madalyamı alsam

Gizlenmiş İçerik

saz mı caz mı

Gizlenmiş İçerik

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Misafir
Bu konu kapalıdır ama konuya cevap yazmaya yetkiniz var görünüyor.
  • Yeni Oluştur...