İçeriğe atla

Geyik 2013

Cem

Pinlenen İletiler

Ankara'dayim korkulu ruyaniz geri geldi

Gizlenmiş İçerik

Gizli içeriği görebilmek için bu konuyu/mesajı yanıtlayın veya reaksiyon ifadelerinden birine tıklayın.

Gizlenmiş İçerik

Gizli içeriği görebilmek için bu konuyu/mesajı yanıtlayın veya reaksiyon ifadelerinden birine tıklayın.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Duşta hiç türkçe şarkı söylemediğim için komşularımdan tepki aldım

Gizlenmiş İçerik

/emoticons/biggrin@2x.png 2x" width="20" height="20">

Recapte ilk sırada çıkıyorum şu an çok üzgünüm.Sanırım 10.falan olursam şanslıyım.

Volkan beni kura çekiminde 1.sıraya yazdı kura çekiminde 1.sırada çıktım şimdi recap sizin önünüze gelecek ve sonucunda....?

Gizlenmiş İçerik

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Duşta hiç türkçe şarkı söylemediğim için komşularımdan tepki aldım :D

Recapte ilk sırada çıkıyorum şu an çok üzgünüm.Sanırım 10.falan olursam şanslıyım.

Volkan beni kura çekiminde 1.sıraya yazdı kura çekiminde 1.sırada çıktım şimdi recap sizin önünüze gelecek ve sonucunda....? :D

recapte kötü durmuş şarkın :D

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

1.sırada olması kötü durmuş olabilir ama saniyeyi iyi seçtim

Gizlenmiş İçerik

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

1.sırada olması kötü durmuş olabilir ama saniyeyi iyi seçtim :D

sıradan dolayı değil şarkı sönük durmuş :D belki de şarkı recap için uygun değil baştan sonra dinlemek lazım.
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

bence daha iyi saniye seçebilirdin söylemiştim zaten sana

Gizlenmiş İçerik

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Misafir
Bu konu kapalıdır ama konuya cevap yazmaya yetkiniz var görünüyor.
  • Yeni Oluştur...