İçeriğe atla

Geyik 2013

Cem

Pinlenen İletiler

Kimsenin bu foruma silah zoruyla üye ettirilmesi gibi bir durum söz konusu değil, ki şu durumda ülke sıkıntısı da yaşamıyoruz. ETSC'de finale geçilmesi için 20 ülkenin katılımcı olması yetiyor. Yarı-finalli sisteme geçilmesi için özel olarak sarf edilen bir çaba da yok, yuvarlanıp gidiyoruz. Amacımız 20 ülkenin altına düşmeden 100. yarışmaları görebilen tek forum olabilmek.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

ben kimsenin üye olmasına felan karışmadımda demek istediğim yarışmacı kalmadı diye en azından zorla birilerini foruma getirmeyelim yoksa arkadaş oylamasına felan karışmam

Reyiz, Timuçin kendisi üye olmak istedi bugün biz çok fazla muhabbetini yapınca. Şu da var ki bu sitedeki çoğu kişi Eurovision sitesi nedir bilmezken Timuçin bizimle yarışmalara katılıyordu. Kubilay ısrarla "Salak salak yorumlar yapacaklar, üye olma." dedi ama Timuçin üye olmakta ısrar etti o yüzden hede hödönün manası yok.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

çok merak ediyorum sonuç ne olcak

Gizlenmiş İçerik

Gizli içeriği görebilmek için bu konuyu/mesajı yanıtlayın veya reaksiyon ifadelerinden birine tıklayın.
/emoticons/biggrin@2x.png 2x" width="20" height="20">

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Uye attirmak o kadar oolaymi herkes bircok uyeden rahatsiz ama boyle sacma sapan sebeplersen kimse kimseyi attiramaz tepemin tasi atmasin bende bircok uyeden rahatsizim ama aciklarini kollayip kankitolarima rica etmiyorum etyb denilen sacma varlik adibaltinda 3 kankito toolanmissinizbhazirda birbirinizi gormussunuz basin gazabhauaha

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Misafir
Bu konu kapalıdır ama konuya cevap yazmaya yetkiniz var görünüyor.
  • Yeni Oluştur...