İçeriğe atla

2014 Puan Tahminleri

Misafir

Pinlenen İletiler

Geçen yıl Cem'in açtığı başlıkta 10 ay önceden Eurovision'u kimin kazanacağını ve puanını tahmin etmiştik.

Cem ve ben Danimarka diyerek 10 ay öncesinden 2013 Eurovision'un kazananını tahmin etmişiz. Şimdi 12 ay önceden başlayalım :)) Bakalım seneye tutturan olacak mı? Ya da kimler tutturacak ? :)

Ben :italy: İTALYA 270 puanla kazanır diyorum.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• İleti 138
  • Açılış
  • Son yanıt

Bu Konuya En Fazla Mesaj Atanlar

Bu Konuya En Fazla Mesaj Atanlar

Ben

Gizlenmiş İçerik

Gizli içeriği görebilmek için bu konuyu/mesajı yanıtlayın veya reaksiyon ifadelerinden birine tıklayın.
Norveç 310 puanla kazanacak diyorum

Gizlenmiş İçerik

Gizli içeriği görebilmek için bu konuyu/mesajı yanıtlayın veya reaksiyon ifadelerinden birine tıklayın.
/emoticons/biggrin@2x.png 2x" width="20" height="20">

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Neden bilmiyorum ama

Gizlenmiş İçerik

264 diyorum

Gizlenmiş İçerik

/emoticons/biggrin@2x.png 2x" width="20" height="20">

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

1)

Gizlenmiş İçerik

238 puan

2)

Gizlenmiş İçerik

229 puan

3)

Gizlenmiş İçerik

182 puan

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

• Yeni Oluştur...