İçeriğe atla

Ukrayna 2014 : Maria Yaremchuk - Tick-Tock

Uğur

PUANINIZ?  

7 oy

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Ankete oy verebilmek için Giriş Yap ya da kaydol.

Pinlenen İletiler

• İleti 201
  • Açılış
  • Son yanıt

Bu Konuya En Fazla Mesaj Atanlar

Bu Konuya En Fazla Mesaj Atanlar

şarkıyı şarkılıktan nasıl çıkarabiliriz denemeleri vol.1

Gizlenmiş İçerik

Gizli içeriği görebilmek için bu konuyu/mesajı yanıtlayın veya reaksiyon ifadelerinden birine tıklayın.
/emoticons/sad@2x.png 2x" width="20" height="20">((

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• 4 hafta sonra...

Olabilir, Kırım karışık sonra Rusya ve Belarusla Avusturya'yı protesto ediyorlar. Rusya Mart'ın başında ulusal finale başlayacaktı daha hareket yok. Rusya çekilirse onlarda çekilir bence.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Olabilir, Kırım karışık sonra Rusya ve Belarusla Avusturya'yı protesto ediyorlar. Rusya Mart'ın başında ulusal finale başlayacaktı daha hareket yok. Rusya çekilirse onlarda çekilir bence.

Rusya çekilirse aksine çekilmezler bu saatten sonra. Yeni yönetimin Avusturya'yı protesto etmesi gibi bi durum da olmaz.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

[align=center]Keşke Zlata katılsaydı.

Gizlenmiş İçerik

Gizli içeriği görebilmek için bu konuyu/mesajı yanıtlayın veya reaksiyon ifadelerinden birine tıklayın.
/emoticons/sad@2x.png 2x" width="20" height="20">

[/align]

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Rusya çekilirse aksine çekilmezler bu saatten sonra. Yeni yönetimin Avusturya'yı protesto etmesi gibi bi durum da olmaz.

ama yeni yönetimin aşırı sağ ve milliyetçi olmasından dolayı yapacakları en olası şey protesto edip çekilmek, ukraynadaki durum korkutucu, sağcıların devrim yapması fikri bile ürkütücü aslında...
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

ama yeni yönetimin aşırı sağ ve milliyetçi olmasından dolayı yapacakları en olası şey protesto edip çekilmek, ukraynadaki durum korkutucu, sağcıların devrim yapması fikri bile ürkütücü aslında...

Eski yönetimlerini de biliyoruz, eminim ki yeni "sağcı ve Avrupacı" yönetim daha özgürlükçü olacaktır eskisinden. Putin zihniyetlilerin ülkeyi ne hale getirdiklerini de gördük çünkü, sağcısı solcusu olmaz hak talebinin.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

bilemiyorum bana pek iç açıcı gelmiyor, gerçi hükümetin kullandığı yöntemler de iç açıcı değildi, ama iki ucu b** değnek işte, haklarını istemeleri gayet normal iken bunu faşist, avrupacı ve muhafazakar bir çatı altında yapma fikri ürkütücü geliyor bana.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Oha niye degistiriyolar sevdimdi ben bu sarkiyi.

Gizlenmiş İçerik

/emoticons/sad@2x.png 2x" width="20" height="20">

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

• Yeni Oluştur...