İçeriğe atla

Ukrayna 2014 : Maria Yaremchuk - Tick-Tock

Uğur

PUANINIZ?  

7 oy

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Ankete oy verebilmek için Giriş Yap ya da kaydol.

Pinlenen İletiler

[align=center]

Gizlenmiş İçerik

Gizli içeriği görebilmek için bu konuyu/mesajı yanıtlayın veya reaksiyon ifadelerinden birine tıklayın.

Maria Yaremchuk - Tick-Tock

Download :

Gizlenmiş İçerik

Gizli içeriği görebilmek için bu konuyu/mesajı yanıtlayın veya reaksiyon ifadelerinden birine tıklayın.

[/align]

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• İleti 201
  • Açılış
  • Son yanıt

Bu Konuya En Fazla Mesaj Atanlar

Bu Konuya En Fazla Mesaj Atanlar

geçen sene Zlata Ognevich olmalı demiştim ve olmuştu bu sefer ise Alyosha diyorum başka bir şey demiyorum

Gizlenmiş İçerik

/emoticons/biggrin@2x.png 2x" width="20" height="20">

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• 4 hafta sonra...

geçen sene için bir sene öncesinden Zlata demiştim bu sene yine aynı şekilde düşünüyorum Zlata çok hırslı bir kadın birinci olana kadar katılacaktır belki bu sene katılmaz ama sonraki senelerde mutlaka katılır

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

kesinlikle 1. olacak o kadın yaptığı şarkı veya şarkısı 3 sene üst üste ulusal finale katıldı bıkmadan her sene daha iyi şarkıyla yine Eurovision sahnesinde olacaktır ama 2014te olmasın

Gizlenmiş İçerik

/emoticons/sad@2x.png 2x" width="20" height="20"> en iyi şarkı olsa bile harcanır

Gizlenmiş İçerik

/emoticons/wacko@2x.png 2x" width="20" height="20">

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

VERKA YENİDEN

Ya da Max Barskih.Dance'i hala dinliyorum.

müzik zevkimiz aynı galiba

Gizlenmiş İçerik

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Max Sveta düeti olsa ne şahane olur.

çok mutlu oluyorum bu ikiliyi seven insanları görmek

Gizlenmiş İçerik

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• 1 ay sonra...

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

• Yeni Oluştur...