İçeriğe atla

Azerbaycan 2014 : Dilara Kazımova - Start a Fire

Uğur

PUANINIZ?  

10 oy

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Ankete oy verebilmek için Giriş Yap ya da kaydol.

Pinlenen İletiler

• İleti 228
  • Açılış
  • Son yanıt

Bu Konuya En Fazla Mesaj Atanlar

Bu Konuya En Fazla Mesaj Atanlar

Ne guzel oldu sonlarda kalmalari, en sevindigim sonuclardan biri.

Gizlenmiş İçerik

Gizli içeriği görebilmek için bu konuyu/mesajı yanıtlayın veya reaksiyon ifadelerinden birine tıklayın.
/emoticons/biggrin@2x.png 2x" width="20" height="20">

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Ulke adindan ilk 10 yaparlar saniyodum, neyse ki oyle olmadi.

Gizlenmiş İçerik

Gizli içeriği görebilmek için bu konuyu/mesajı yanıtlayın veya reaksiyon ifadelerinden birine tıklayın.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Sarkiya bayiliyorum, Dilara'nin performansi da harikaydi ama Azerbaycan'in her zaman ilk 10'da olunmayacagini ogrenmis olmasi iyi oldu yalnizca. Seneye cekilsinler.

Gizlenmiş İçerik

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

yoo bence hiç te çekilmemeliyiz .her ülke iyi de sonuç ala bilir kötü de. fakat bence 21 olacak kadar kötü şarkı ve ya şarkıcı değildi . Seneye daha güzel bir derece alırız İnşallah ) ama şarkı yazarı azeri ve şarkı dili azerice olması ile birlikte . )))

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Kesinlikle 21. olacak sarki degildi. Fakat Azerbaycan o fanlarin gozundeki "Ne yollarlarsa yollasinlar ilk 10'a girerler" mantigini yerle bir etmis oldu bu sene.

Azerice bir sarki ve Azerilerin elinden cikmis bir sarkiyi ben de cok istiyorum. Seneye hareketli bir seylerle gelin.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Artık İsveçlilerden şarkı almazlar galiba.

Gizlenmiş İçerik

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Artık İsveçlilerden şarkı almazlar galiba.

Gizlenmiş İçerik

Seneye Aynur Iskenderli istiyorum.

Gizlenmiş İçerik

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Azerbaycan halk oylamasında finale çıkamıyormuş. O kadar kötü dereceyi hak etmedi bence bu şarkı. kızın sesi çok güzeldi. tamam yenilmez değilmiş azerbaycan şimdi objektif olabilirsiniz

Gizlenmiş İçerik

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

• Yeni Oluştur...