İçeriğe atla

Azerbaycan 2014 : Dilara Kazımova - Start a Fire

Uğur

PUANINIZ?  

10 oy

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Ankete oy verebilmek için Giriş Yap ya da kaydol.

Pinlenen İletiler

• İleti 228
  • Açılış
  • Son yanıt

Bu Konuya En Fazla Mesaj Atanlar

Bu Konuya En Fazla Mesaj Atanlar

Geçen seneki koreografilerine benzettim ben

Gizlenmiş İçerik

Gizli içeriği görebilmek için bu konuyu/mesajı yanıtlayın veya reaksiyon ifadelerinden birine tıklayın.
/emoticons/wacko@2x.png 2x" width="20" height="20">

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Geçen sene Farid'in benzerini kafese kapattılar, bu sene Dilara'nın benzerini uçurdular işte, kıyafetler de aynı birbiriyle tabii. İki performansta da ablalar kırmızıları giymiş. İki performansta da bütün ışıklar mavi ama şarkı patlayınca her yer kırmızı oluyo falan. Ne biliyim çok benzettim ben.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

İnşallah o gece kadın hasta olur ve habire detone falan olur.

Gizlenmiş İçerik

Gizli içeriği görebilmek için bu konuyu/mesajı yanıtlayın veya reaksiyon ifadelerinden birine tıklayın.
/emoticons/biggrin@2x.png 2x" width="20" height="20"> Belki öyle ilk 10 yapamaz.

Gizlenmiş İçerik

/emoticons/tongue@2x.png 2x" width="20" height="20">

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Bide önü kısa arkası uzun elbise giydirmemişler bu sene. İlk 5 iptal oldu bunlara.

Gizlenmiş İçerik

/emoticons/biggrin@2x.png 2x" width="20" height="20">

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Bunların Rusça bilmeyen temsilcileri var mı

Gizlenmiş İçerik

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

O asili duran ablalar ne kadar itici?!

Gizlenmiş İçerik

Arkaplan da sarkiyla baya alakasiz olmus, sahnelerini begenmedim.

Fakat sarki ve ses 10 numero.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

MÜ-KEM-MEL

Azerbaycan kesinlikle ilk 3 ü hakediyor. Kesinlikle... Performans harika ötesi. Sahneyi de çok beğendim. TV'den bizlere çok güzel yansıyacak bu görüntüler. Çok heyecanlandım ben.

Ve şu bir gerçek ki Azerbaycan Ermenistan'dan daha iyi bir derece hakediyor kesinlikle..

İnşallah o gece kadın hasta olur ve habire detone falan olur. :D Belki öyle ilk 10 yapamaz. :P

Hasta olmasina gerek yok @Pixel in dedigine gore zaten surekli detoneymis :h

Bana guzel geliyo sesi farketmiyorum

Ben bu kadının hangi performansına detone dedim la? Yanlış anlamışsın baya :D Kadın temiz söylüyor gayet de.
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

[align=center]Parçasını Türkçe söyledi!

Gizlenmiş İçerik

Eurovision Şarkı Yarışması’nda Azerbeycan’ı temsil edecek olan Dilara Kazimova Türkiye'ye anlamlı bir jest yaptı.

Azerbaycan ulusal finalinde birinci olarak Kopenhag'da ülkesini temsil etme hakkı kazanan Kazımova 6 Mayıs'ta düzenlenecek olan yarışmada Start a Fire adlı şarkıyı seslendirecek. Kazımova şarkının Türkçe halini de seslendirdi.

"Türkiye'nin de Eurovision'da olmasını dilerdim. Tüm Türkiye'ye Azerbaycan'dan kucak dolusu sevgiler" açıklamasını yapan Kazımova'nın Türkçe adı "Alev gibi" olan parçası büyük ilgi gördü.

[video=youtube]

[/align]
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

azerbaycanın yalamasına ne hacet yalasada yalamasada 12 miz belli

Gizlenmiş İçerik

/emoticons/smile@2x.png 2x" width="20" height="20">

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

• Yeni Oluştur...