İçeriğe atla

Avusturya 2014 : Conchita Wurst - Rise Like A Phoenix

Uğur

PUANINIZ?  

1 oy

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Ankete oy verebilmek için Giriş Yap ya da kaydol.

Pinlenen İletiler

Ben sahneyi s.kmek diyorum buna yıllardır.

Gizlenmiş İçerik

Gizli içeriği görebilmek için bu konuyu/mesajı yanıtlayın veya reaksiyon ifadelerinden birine tıklayın.

onu kimse pastora gibi yapamayacak ne yazıkki, conchita'nın çok geliştirmesi gerekiyor(du) sesini, umarım çok iyi bir performans sergiler

Pastoranin sakali yok

Gizlenmiş İçerik

Gizli içeriği görebilmek için bu konuyu/mesajı yanıtlayın veya reaksiyon ifadelerinden birine tıklayın.

sesi var

Gizlenmiş İçerik

/emoticons/biggrin@2x.png 2x" width="20" height="20">
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

baştan aşşa çok beğendim sahne en iyi arka planın olduğu sahne zaten ilk başlardayüzünü gizleyip nakaratta ışığın vurması homofobiklere kapaktır

sesinide geliştirmiş sonlardaki bir yeri değiştirmiş daha iyi olmuş ben çok beğendim favorimi

Gizlenmiş İçerik

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Tutmuyo sakal makal Eurovision'da.

Gizlenmiş İçerik

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Kılda keramet olsaydı götte çıkmazdı diye bir laf vardır. Conchita her şey çok güzel ama 2011'den beri yırtıldım artık şu canlıyı biraz daha geliştir diye. Kimse bu kadından bi Pastora beklemiyor elbet ama kendi kapasitesi dahilinde güzel bir şey çıkarır umarım.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Performans ''sadece'' sesten oluşmuyor haklısın. Fakat, benim için önemli olan sadece derece veya jüri değil elbette derece çok önemli ama benim izlerken ''ya bu kadın olmuş, yani daha ne yapsın?.. elinden geleni yaptı'' demem de önemli. İzlerken haz almalıyım. Performans gerçekten çok güzel ama ''benim için'' sesini de aynı güzellikte kullanması önemli.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Kesinlikle katilmiyorum. Eurovision'u oylayan kesimin aa bu detone oldu, aa bak goruyo musun sesi kaydi, do yerine re basti olmadi diyerek oylamayalim diye dusundugunu dusunmuyorum. Ufak tefek ses kaymalari detoneler yasayabilir, cok dogaldir, hatta belki final gecesi heyecandan sesi titreyebilir diye, orneklerini de cok gorduk. Sarki sahnede siritmiyorsa, sarkicinin kamerayla olan iletisimi zayif degilse, sarkinin gucunun bakislariyla dahi ekrana yansitabilirse oylari alir gayet. Sese kimse bakmiyo, orneklerini hic saymiyim burda.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Rona şarkısıyla mı 5. oldu?

Gizlenmiş İçerik

/emoticons/biggrin@2x.png 2x" width="20" height="20"> Ses gerektiren bi şarkın varsa ve sende o ses yoksa o duyguyu karşıdakine geçiremezsin. Söylet Rona'nın şarkısını Hadise'ye bakalım ne olıuyo?

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hangisi power-ballad şarkı söyledi ki onların?

Gizlenmiş İçerik

/emoticons/biggrin@2x.png 2x" width="20" height="20"> Eğer ki bir power-ballad şarkı seslendireceksen o zaman ya gerçekten duyguyu geçirebilecek sesin olacak ya da yaptığın küçük hataları bir şekilde kapatabileceksin.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Kötü değil zaten ama bu kadar güzel bir şarkı için çok daha güzel okunabilir. Ben hâlâ beğeniyorum ama daha iyisini bekliyorum.

Gizlenmiş İçerik

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Suus'la bu sarki bir mi? Karsilastirdiginiz sarkilar birbirine benziyor olsa he dicem. Bu bildigin soundtrack havasinda klasik bir ballad gibi. Suus'un etnige kayan bi yani da vardi sarkicinin yorumundan dolayi.

Madem alakasiz karsilastirmalar yapiyoruz Wild Dance'ta Ruslana'nin sesi harikaydi mi da 280 puan topladi? Millim'de Harel Skat muhtesem bir sese sahipti de mi juride 5. oldu? Yapmayin allasen. Sese baksaydi Eurovision Suus 1. olurdu zaten 5. degil.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Conchita'nın çok sıkıntılı performansları oldu geçmişte, ondan gergin herkes bu kadar

Gizlenmiş İçerik

/emoticons/biggrin@2x.png 2x" width="20" height="20"> Her an bi hata yapabilir.

@Uğur ballad diyoruz, ses ve duygu isteyen şarkı diyoruz Wild Dance diyosun. Madem ses zerre etki etmiyo, Suus'ta da mı etmedi diyorum ben de. Ben Harel'in sesini beğenirim, kötü değildi bence. Küçük bi noktada talihsizliği vardı.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...