İçeriğe atla

Avusturya 2014 : Conchita Wurst - Rise Like A Phoenix

Uğur

PUANINIZ?  

1 oy

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Ankete oy verebilmek için Giriş Yap ya da kaydol.

Pinlenen İletiler

Dum Tek Tek ses isteyen bir sarki degil miydi sence? Goksel daha iyi bilir ama, Dum Tek Tek cok zor bir sarkiydi bana gore (Burda Hadise'nin solistligini tartismiyorum, rezalet oldugunu kabul ediyoruz hepimiz zaten hic de sevmem kendisini). Dum Tek Tek'te nefes alma yerleri cok kisaydi, okumasi zordur o sarkiyi; herkes de okuyamazdi zaten (Cok cok iyi bir sarki oldugu icin degil, yapisi geregi zor bir sarki oldugu icin). Anlayabilmen icin parantez icinde aciklamalar da yaptim.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

jüride en çok ses bakar.

Gizlenmiş İçerik

Gizli içeriği görebilmek için bu konuyu/mesajı yanıtlayın veya reaksiyon ifadelerinden birine tıklayın.

2. dakikadan sonra bu performansa katlanabiliyor musun, lutfen objektif ol. Juri oylamasinda 5. oldu bu sarki bu haliyle.

Juri en cok sese bakiyor evet.

Cevap alamadim.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Araya ben de gireyim. :D

Eurovision'da son yıllarda gerçekten sesiyle bir yere gelmiş tek şarkıcı Jade Ewen.

Onun dışında adam gibi sesi olanların hiçbiri iyi derece alamadı.

Rona'nın şarkısı çok zor ama sesi var diye o dereceyi almadı ki o tiz yerleri çok pis söyledi. Ama gel gelelim jüri ya da halk bundan ne anlıyor tabi. Etkilendiler hemen.Aynı Romanya'da Paula'nın o dikkat çekici tiz yeri her seferinde inanılmaz pis vermesi gibi.

Amaury 15.liği mi hakediyor yani Allasen? İlk 3 e girecek bir şarkı ve performans. Zaten temiz söyleyen bir tek opera sanatçıları ya da opera eğitimli şarkıcılar oluyor. Onlar da iyi derece alamıyorlar. Bu da jürimizin ne kadar ''jüri'' olduğunu gösteriyor zaten.

Bu arada Conchita'nın bugünkü provasını çok beğendim. Sevmezdim bu şarkıyı. Sevdirmeye başladı kendini bana.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

burada jürinin kalifiyesinden bahsetmiyoruz zaten, kısa ve öz olarak sesin sahnede önemli olduğunu ve jürinin sese baktığını söylüyorum, Amaury'nin performansı çok çok temiz (en azından benim beklediğim kadar) değildi, hataları vardı ama heyecandandı, işte jüri birkaç hatası yüzünden böylesine bir şarkıyı gitti bilmem kaçıncı yaptı, aynısının Conchita'ya da olabileceğini söylüyorum sonuç olarak.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

burada jürinin kalifiyesinden bahsetmiyoruz zaten, kısa ve öz olarak sesin sahnede önemli olduğunu ve jürinin sese baktığını söylüyorum, Amaury'nin performansı çok çok temiz (en azından benim beklediğim kadar) değildi, hataları vardı ama heyecandandı, işte jüri birkaç hatası yüzünden böylesine bir şarkıyı gitti bilmem kaçıncı yaptı, aynısının Conchita'ya da olabileceğini söylüyorum sonuç olarak.

Yok artık. Sence esc jurisi bir kaç hatadan dolayı bir şarkıyı 3. Sıradan 15. Sıraya atacak kadar kaliteli bir jüri mi

Gizlenmiş İçerik

Gizli içeriği görebilmek için bu konuyu/mesajı yanıtlayın veya reaksiyon ifadelerinden birine tıklayın.
aynı jüri ıkınarak sòyleyen nigarı 1. Yaptı

zaten o kadar iyi bir jüri olmadığından fransanın o dereceyi aldığını söylüyorum aksine, birkaç hata göze battı, jürinin gördüğü sadece sesdi şarkı arka planda kaldı, sabahtan beri anlatmak istediğim bu.Evet nigar ve şarkı berbattı fakat göze batan bir şeyi yoktu, yoksa Running Scared Sognu'nun yanına yaklaşabilecek bir şarkı değil.
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...