Jump to content
Uğur

Dizi Önerileri

Recommended Posts

Shameless izle Musty su siralar onu izliyorum. Bi de Cem Sense8 onermisti ona baslicam insallah.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Dizi İzlemiyorum ( Çok Farklıyım Hepinizden Üstünüm ) :D

shamless su an 6. sezzondamı konusu nasıl nası bi dizi

Dizi İzlemiyorum ( Çok Farklıyım Hepinizden Üstünüm ) :D

Yalan.

2014 eurovision reklam arasında Bugünün Saraylısı 2015te de Kertenkele açtırdı zorla. Delirdi ve saçlarını yoldu dizinin heyecanlı sahnelerinde. Kendisi bir dizi manyağı.

shamless su an 6. sezzondamı konusu nasıl nası bi dizi

Seversin eminim sitedeki Shameless konusunun ilk mesajına bak dost orda detaylar var. 6. sezonu devam ediyo şu an; 6. sezon başlamadan evvel 7. sezon onayını da almıştı, uzun yıllar sürer gibi.

Dizi normalde BK yapımı ilk, 11 sezon sürdü, 2013'te final yaptı. Amerikan versiyonu hala devam ediyo işte.

Transparent çok hoş. Torun tombalak sahibi bi adamın, trans bir kadın olduğunu keşfetmesi, yıllarca süren iç savaşı ve ailesinin yaşadıkları üzerine bi dizi. İlk sezonu bitirmek üzereyim, yamulmuyorsam bir bölüm kaldı. Yine yamulmuyorsam 2. sezon da yayınlandı. Oyunculuklar falan çok iyi. Başka da yeni bir diziye başlamadım uzunca bir süredir. Making a Mırderer isimli 10 bölümlük bir belgesel-diziye başlamayı düşünüyorum ama. Hikayesi -bildiğim kadarıyla- şöyle; Amerika'da bir adam tecavüzden hapse giriyor ve 18 sene hapis yatıyor. 18 senenin sonunda DNA testleri sonucunda tecavüzü gerçekleştirenin başkası ortaya çıkıyor ve adam serbest kalıyor. Serbest kaldığı gibi kendisini yakalayan polisleri mahkemeye veriyor ve kısa süre içerisinde kendisini cinayetten yeniden içeride buluyor. Ne tesadüf ki cinayetin kanıtlarının büyük kısmı mahkemeye verdiği polisler tarafından bulunuyor.

İkinci bahsettiğin The Following'e benziyo, severim o tarz şeyleri bi bakıyım.

Shameless izle Musty su siralar onu izliyorum. Bi de Cem Sense8 onermisti ona baslicam insallah.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Başla ona başla. İkinci sezonu çıkacak yakında.

Eğer absürt komediyi seviyorsanız Inside Amy Schumer'ı kesinlikle izlemelisiniz. Bazı skeçleri anlamak için İngilizce bilmek şart bunu da belirteyim. 

En sevdiğim skeçleri ekleyeyim bi fikir oluşturması açısından.

[video=youtube]

[video=youtube]

[video=youtube]