İçeriğe atla

Dizi Önerileri

Uğur

Pinlenen İletiler

• 2 hafta sonra...

[align=center]The Good Wife

His Scandal. Her Story

Gizlenmiş İçerik

Gizli içeriği görebilmek için bu konuyu/mesajı yanıtlayın veya reaksiyon ifadelerinden birine tıklayın.

Tür: Drama, Politik Drama

Ülke: 

Gizlenmiş İçerik

Gizli içeriği görebilmek için bu konuyu/mesajı yanıtlayın veya reaksiyon ifadelerinden birine tıklayın.
 Amerika Birleşik Devletleri

Yayıncı Kanal: CBS

Sezon Sayısı: 7

Bölüm Sayısı: 156

Yazarları: Michelle & Robert King

Kocasının seks ve rüşvet skandallarının ardından, 13 yıl ara verdiği kariyerine dönmeye hazırlanan Alicia Florrick, üniversiteden arkadaşı olan Will Gardner'ın şirketinde işe başlar. Dizi, 7. sezona kadar izleyicisinden fazla kayıp vermeden devam etti. Dizinin 5. sezonu çok başarılıydı, kişisel yorumum olarak bu sezon dizinin en iyi sezonuydu çünkü dizinin gidişatını bir anda değiştiren yazarlar, izleyici sadece şaşırtmadı. İzleyici gerçekten yıktı. Ayrıca 5. sezonun 5. bölümü, drama serilerinin tarihinde en iyi bölümlerinden biri olmaya aday, bölümün ilk dakikalarından itibaren her şeyin nasıl çığrından çıktığını anlayamıyorsunuz bile. Bir de yazarların senaryodaki gerçekçiliği o kadar etkileyici ki, olan olaylar karşısında boğazınız düğümlenebiliyor. Genel olarak dizi bir kadının kendi içerisindeki acılarıyla nasıl büyüdüğünü ve bu acılarla nasıl güçlendiğini anlatıyor. Benim gibi drama seven biriyseniz bu dizi gerçekten hoşunuza gidecek.[/align]

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Aradaşlar yeni başladım çok güzel gidiyor. acil tavsiyemdir.

Feminist bir dizi. Başroldeki karakter enfes!

Gizlenmiş İçerik

Gerçekten Jessica Jones çok sevdiğim bir karakter. Diziyi de çok beğendim. Marvel ve Netflix bir araya gelince inanılmaz işler ortaya çıkıyor. 

Gizlenmiş İçerik

[align=center]Scream Queens[/align]

Kötü bir dizi, ilk bölümde 10 dakikasına zor dayanmıştım.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• 1 ay sonra...

westworld, black mirror tarzındaymış sanırım izleyen arkadaşlarım öyle dedi. hbo için got sonrası yeni bir iddialı yapım olarak sunulmuş. sanırım westworld izlemeyeni dövecekler önümüzdeki iki yıl içinde. ben de black mirror'ın yeni sezonunu bitirir bitirmez başlayacağım westworld'e

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

HBO'nun neredeyse bütün işleri iddialı ama yeni yüksek bütçeli işleri demek doğru olur. 1973 filmi Westworld filminden esinlenerek, Lisa Joy ve Jonathan Nolan tarafından oluşturulmuş. Jonathan daha önce kardeşi Christopher Nolan'ın yönettiği Memento, The Prestige, The dark Knight, Interstellar gibi filmleri yazmıştı. Ayrıca bir de Person of Interest dizisini oluşturmuştu. Dizinin arkasında J. J. Abrams'ın yapım şirketi Bad Robot var. Oyuncu kadrosunda ise Evan Rachel Wood, Jeffrey Right, James Marsden, Ed Harris ve Anthony Hopkins gibi isimler mevcut.

Dizi gelecekte geçiyor. Bilim çok ilerlemiş durumda ve artık insanlar neredeyse ölmüyor. Böyle bir dünyada "Westworld" isimli bir tema/eğlence parkı kurulmuş. Buradaki host denilen robotumsu zımbırtıları gerçek insanlardan ayırmak neredeyse imkansız. İnsanlar buraya akıl almaz ücretler ödeyip geliyor ve karşılığında sınırsız bir vahşi batı deneyimi alıyorlar. "Host"ları öldürebilirsiniz, onlarla birlikte olabilir hatta tecavüz edebilirsiniz. Buradaki tek kural gerçek insanlara zarar vermemek. İsterseniz sadece içki içip, beğendiğiniz kişilerle birlikte olabilirsiniz; isterseniz grubunuzu toplayıp dağlarda kötü adam avlayabilirsiniz; isterseniz gerçek dünyada yapamayacağınız her türlü kötülüğü yapabilirsiniz. Bir gün bu hostlardan bir tanesi gerçek dünyadan bir fotoğraf görüyor ve sorgulamaya başlıyor. Ordan sonra hikaye başlıyo zaten. Al işte tanıtmıycaktım güyya diziyi... İlk 3 bölümü beğendim ama ben, başlayın.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• 6 ay sonra...

Bana bi arkadaşım zorla izletti bişiler bi kaç ay önce. Bi adam gardolabın içinden geçip geçmiş zamana gidiyo Kennedy suikastını önlemeye çalışıyo falan. Black Mirror o dizi mi, ne o dizi, fena bir şeye benzemiyodu sanki. İlk bölümün sonunda uyuya kalmıştım ama.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Bana bi arkadaşım zorla izletti bişiler bi kaç ay önce. Bi adam gardolabın içinden geçip geçmiş zamana gidiyo Kennedy suikastını önlemeye çalışıyo falan. Black Mirror o dizi mi, ne o dizi, fena bir şeye benzemiyodu sanki. İlk bölümün sonunda uyuya kalmıştım ama.

değil

black mirrorda başbakanın domuzla ilişkiye girmesi isteniyordu

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Yabancı Dizi İzlemiyorum

Gizlenmiş İçerik

/emoticons/biggrin@2x.png 2x" width="20" height="20"> Eskiden sabrina vardı onu izlerdim birde thalianın rosalinda maria barrio o seriyi çok izlerdim

Gizlenmiş İçerik

/emoticons/biggrin@2x.png 2x" width="20" height="20">

TÜRKİYEDE İKİ DİZİ İZLİYORUM

YALAN DÜNYA

KAYIP ŞEHİR

Divam 5 sene evvel farkını koymuş ortaya yine :beyimbilir:

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Shameless'i oneriyolar, baslamayi dusunuyorum bu aksam.

Gizlenmiş İçerik

/emoticons/biggrin@2x.png 2x" width="20" height="20">

Her şey böyle başladı :nasilcikiyorum:

O dönemki sevgilimin zoruyla başlamış :oylariniyolla:

Ve müptelası olmuş idim :dogru:

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...