İçeriğe atla

Dizi Önerileri

Uğur

Pinlenen İletiler

Orange is the New Black

birinci sezonunu beğenemeyebilir, alışamayabilirsiniz ama ikinci sezonu sevmeyen dizi izlemeyi bırakabilir.

İkinci sezonun daha iyi olduğu tartışmasız zaten. Genelde ilk bölüm pek sevilmemiş. İlk bölümde işin içine komedi falan da girmediğinden biraz tatsız bulunuyo sanırım ama ben en başından beri sevdim diziyi. Kara komedi de olsa, komedi yokluğunda iyi geldi. Yan karakterler çok iyi. Ne kadarı gerçek ne kadarı hayal ürünü merak ediyorum açıkçası. İlk bölümden itibaren olayların gidişatı ve flashbackler çok rahat anlaşılır soru işareti bırakmayacak şekilde gittiğinden rahat izlenebilir, herkesin zevk alabileceği bi iş olmuş kanımca. Başyapıt değil ama çok uzağında da değil. Emmy ödüllerinde komedi adayım ayrıca. Sitedeki herkese tavsiye ederim.
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Orange is the New Black

birinci sezonunu beğenemeyebilir, alışamayabilirsiniz ama ikinci sezonu sevmeyen dizi izlemeyi bırakabilir.

İkinci sezonun daha iyi olduğu tartışmasız zaten. Genelde ilk bölüm pek sevilmemiş. İlk bölümde işin içine komedi falan da girmediğinden biraz tatsız bulunuyo sanırım ama ben en başından beri sevdim diziyi. Kara komedi de olsa, komedi yokluğunda iyi geldi. Yan karakterler çok iyi. Ne kadarı gerçek ne kadarı hayal ürünü merak ediyorum açıkçası. İlk bölümden itibaren olayların gidişatı ve flashbackler çok rahat anlaşılır soru işareti bırakmayacak şekilde gittiğinden rahat izlenebilir, herkesin zevk alabileceği bi iş olmuş kanımca. Başyapıt değil ama çok uzağında da değil. Emmy ödüllerinde komedi adayım ayrıca. Sitedeki herkese tavsiye ederim.

Olayların %80-85i kurgu, Jenji Kohan kendisi söylüyor zaten, çok büyük farklar var kitapla dizi arasında ama zaten kadın fikri almış ve kendine uyarlamış, yan karakterlerin çoğu da kurmaca.

Dizinin en sevdiğim yanlarından birisi sadece ana karaktere yoğunlaşmamış olması, özellikle ve özellikle ikinci sezond yan karakterler aaldı başını gitti ve birer başrol kadar oldular, 2.sezonda çoğu bölümde Piper ve bölümün flashback karakteri dışında hemen hemen her karaktere yeterli yer ve hikaye verilmiş, son zamanların en iyi komedi işi diyorum ve benim de Emmy için adayım, adaylar arasında kendini çok belli ediyor zaten.Ben ilk bölümünden itibaren olağanüstü bir ilgi ve zevkle izliyorum.Bana göre ikinci sezon bir başyapıt, bütün oyuncuları müthiş fakat Uzo Aduba ve Lorraine Toussaint beni benden aldı.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• 1 ay sonra...

Ben de sevdiğim izlediğim ve izlemekte olduğum dizilerden sevdiğim birer sahneyi ve türleri/imdb puanlarıyla birlikte ekledim.Eğlenirsiniz umarım..Sizin de önerilerinizi beklerim izlediğim tür dizilerden olursa sevinirim.

Eskiden İzlediğim ve bitenlerle başlayalım:

Gossip Girl(7.4-Dram,Romantik)ve bana kalırsa ayrıca Entirika)

Gizlenmiş İçerik

Gizli içeriği görebilmek için bu konuyu/mesajı yanıtlayın veya reaksiyon ifadelerinden birine tıklayın.

Lost(8,6-Macera,Dram,Fantastik)

Gizlenmiş İçerik

Gizli içeriği görebilmek için bu konuyu/mesajı yanıtlayın veya reaksiyon ifadelerinden birine tıklayın.

Şu an şunlara bakıyorum:

Witches of East End(7,7-Dram,Fantastik)

Gizlenmiş İçerik

True Blood(8,1-Dram,Fantastik,Gizem)

Gizlenmiş İçerik

Hannibal(8,6-Suç,Dram,Korku)

Gizlenmiş İçerik

Bates Motel(8,2-Korku,Gizem,Gerilim)

Gizlenmiş İçerik

Pretty Little Liars(8,1-Dram,Gizem,Gerilim) Bu diziden verdiğim sahneye bayılırım izleyin derim diziyi bilmesiniz de.

Gizlenmiş İçerik

Salem(7,2-Dram,Gerilim)

Gizlenmiş İçerik

American Horror Story(8,4-Dram,Fantezi,Korku)

Gizlenmiş İçerik

Under The Dome(7,1-Dram,Fantezi,Bilim Kurgu)

Gizlenmiş İçerik

Az çok ne tarz sevdiğimi gördünüz.Bana da öneriler gelirse sevinirim

Gizlenmiş İçerik

/emoticons/biggrin@2x.png 2x" width="20" height="20">

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Salem'i hic begenmedim ya

Gizlenmiş İçerik

/emoticons/unsure@2x.png 2x" width="20" height="20">

Sent from my iPhone using Tapatalk

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• 3 hafta sonra...

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...