İçeriğe atla

Dizi Önerileri

Uğur

Pinlenen İletiler

Aday olsun dedim zaten kimse odul alsin demedi. Dizi daha ilk sezonunu bitirdi, almasi imkansiz zaten. Ikinci sezonla beraber bu dizinin daha genis kitlelere ulasacagini dusunuyorum. Tatiana adaylik alirsa cok iyi bi motive olur dizi ekibi icin.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

O genel bi şey zaten. Bilim kurgu dizilerinin adaylık almaları zor gerçekten de.

bilim kurgunun zor bi tur olmasindan kaynaklaniyor ama biraz iyi olanlari.da aradan siyriliyor odul icin.

Bilim kurgu, oyunculuk göstermek için iyi bir tür değil bence. Gerçekçilikten uzak, abartı, kahraman vari hareketler ve sözlerle dolu oluyor genelde olaylar/replikler.

dizi adayligi bakimindan degerlendirdim hikayeye gore iyi oyunculuk performansi sergilenebilir ama genelde hikayeye odakli oldugu.icin karakter ustune yogunlasilmiyor

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Aday olsun dedim zaten kimse odul alsin demedi. Dizi daha ilk sezonunu bitirdi, almasi imkansiz zaten. Ikinci sezonla beraber bu dizinin daha genis kitlelere ulasacagini dusunuyorum. Tatiana adaylik alirsa cok iyi bi motive olur dizi ekibi icin.

ilk sezon olmasi odul almasi icin engel degil ki

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Imdb puani cok yuksek olmasina karsin izlenme orani cok iyi degil.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

O genel bi şey zaten. Bilim kurgu dizilerinin adaylık almaları zor gerçekten de.

bilim kurgunun zor bi tur olmasindan kaynaklaniyor ama biraz iyi olanlari.da aradan siyriliyor odul icin.

Bilim kurgu, oyunculuk göstermek için iyi bir tür değil bence. Gerçekçilikten uzak, abartı, kahraman vari hareketler ve sözlerle dolu oluyor genelde olaylar/replikler.

dizi adayligi bakimindan degerlendirdim hikayeye gore iyi oyunculuk performansi sergilenebilir ama genelde hikayeye odakli oldugu.icin karakter ustune yogunlasilmiyor

Çok farklı bi noktada değilim. Karakterlerin üzerine bu kadar eğilen drama dizileri varken kablolu kanallarda, bilim kurguların çok özel bi iş yapması lazım adaylık alabilmesi için. Alanlar oldu da zaten, olmadı demiyorum ama belli başlı işler aldı.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Imdb puani cok yuksek olmasina karsin izlenme orani cok iyi degil.

izlenme orani da odul almasi icin engel degil aday olmasi kesin gibi bence gecen.gun bi haberine rastlamistim

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

oyunculuk adayligi almasi zor ama iyi bir is ciktinda en iyi dizi adayligi almasi zor degil

Çok farklı bi noktada değilim. Karakterlerin üzerine bu kadar eğilen drama dizileri varken kablolu kanallarda, bilim kurguların çok özel bi iş yapması lazım adaylık alabilmesi için. Alanlar oldu da zaten, olmadı demiyorum ama belli başlı işler aldı.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

True Blood,House,2 Broke Girls,My Mad Fat Diary herkeslere önerim.

True Blood'ı bi ben sevemiyorum

Gizlenmiş İçerik

Gizli içeriği görebilmek için bu konuyu/mesajı yanıtlayın veya reaksiyon ifadelerinden birine tıklayın.
/emoticons/wacko@2x.png 2x" width="20" height="20">

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

True Blood,House,2 Broke Girls,My Mad Fat Diary herkeslere önerim.

True Blood'ı bi ben sevemiyorum

Gizlenmiş İçerik

Gizli içeriği görebilmek için bu konuyu/mesajı yanıtlayın veya reaksiyon ifadelerinden birine tıklayın.
/emoticons/wacko@2x.png 2x" width="20" height="20">

Hayir bence de igrenc.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...