İçeriğe atla

2013 Tahminleriniz ve Görüşleriniz

Pinlenen İletiler

sıralar belli olucak

Gizlenmiş İçerik

Gizli içeriği görebilmek için bu konuyu/mesajı yanıtlayın veya reaksiyon ifadelerinden birine tıklayın.
/emoticons/biggrin@2x.png 2x" width="20" height="20">

Su an izliyoruz tv'de gelsene.

Gizlenmiş İçerik

Gizli içeriği görebilmek için bu konuyu/mesajı yanıtlayın veya reaksiyon ifadelerinden birine tıklayın.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Birinci yari finalin tekrarini buradan HD olarak izleyebilirsiniz.

Gizlenmiş İçerik

Su an Eurovision Time Tv'de izliyoruz biz.

Gizlenmiş İçerik

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Ben bu sene eurovisionu tamamen sürprizlerle yaşıyorum. 2. yarı finalden sadece Yunanistan ve Bulgaristan'ı dinledim. Yine perşembeyi bekleyeceğim. Yalnız ortada çok ciddi bir 60 puan muamması var.

Balkan ülkelerinin tamamı elendi. Bir tek Makedonya kaldı. Şarkısını bilmiyorum ama elenirse 60 puan sahipsiz kalacak. Bu da hangi ülkelere dağılacak çok önemli.

Ayrıca tüm Baltıklar ve İskandinavlar finale gidecek gibi görünüyor. Danimarka dışında bir 1.yi görebiliriz cumartesi. Umarım da öyle olur

Gizlenmiş İçerik

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

kesinlikle heyecanlı bir oylama bizi bekliyor

Gizlenmiş İçerik

Evet. Erkenden 1. belli olmasın da böyle heyecanlı heyecanlı izleyelim.

Gizlenmiş İçerik

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Kesinlikle Balkan oylarinin nereye dagilacagi cok onemli. Boyle kek bir grupta Sirbistan'in finale cikmamasi asiri sasirtti. Juriler devreye girmis olmali, cok komik bir sarki ve sovdu zaten.

Bulgaristan da Yunanistan da cikar bence finale, bosuna elemissin.

Gizlenmiş İçerik

/emoticons/biggrin@2x.png 2x" width="20" height="20"> Makedonya konusunda supheliyim ben de.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Etscdeki gibi olsun

Gizlenmiş İçerik

ETSC, ESC'den daha kaliteli zaten

Gizlenmiş İçerik

:siritma:

Bu arada Bulgaristan ve Yunanistan bu sene kesin finaldeler. Özellikle Bulgaristan. O basür sancısı gibi olan şarkının şansı açık.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...