İçeriğe atla

2013 Tahminleriniz ve Görüşleriniz

Pinlenen İletiler

Öncelikle şarkıları ilk defa dinledim ve ilk yarı final sonunda çıkan ülkelerden

Belçika, Hollanda ve Moldova çok başarılıydı ve büyük ihtimalle ilk üç dereceyi aldılar.

Fanlara sürpriz olmadı ve Danimarka beklendiği gibi çıktı ancak finalde pek şansı olduğunu hala düşünmüyorum.

İrlanda, Estonya, Rusya da çıkmayı hakettiler.

Tartışmalı ülkeler ise Belarus ve Ukrayna. Eurovision'un hala politik oylamadan kurtulamadığının göstergesi. Ukrayna ve Belarus'un finale çıkması tamamen kuzey ülkelerinin bu yarı finalde sayıca fazla olmasındandı. Kıbrıs ve Avusturya aynı sebeple yalnız kaldılar ve daha iyi şarkılarla yarışmalarına rağmen elendiler.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Yarı finalden çıkacakları tuturma oranım pek iyi değildir ama olsun adettendir.

Avusturya

Hırvatistan

Danimarka

Rusya

Ukrayna

Hollanda

Litvanya (Bu tahminden çok dilek gibi oldu ama olsun

Gizlenmiş İçerik

Gizli içeriği görebilmek için bu konuyu/mesajı yanıtlayın veya reaksiyon ifadelerinden birine tıklayın.
/emoticons/biggrin@2x.png 2x" width="20" height="20"> )

Moldova

Belçika

Sırbistan

Ben de yedi yapmışım. Kesin dediklerim takıldı, sürpriz dediklerim çıktı. İrlanda ve Belarus iğrençti ne akla hizmet oy aldılar anlamadım. Yarı finalin 1.sini ise tartışmaya gerek yok, uççuk bir farkla Danimarka aldı bu yarı finali. Hollandanın performansını vokal açısından beğenmedim, sönük kaldı.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Avusturya ve slovenyanın 11 12 olarak elendiklerini düşünüyorum anca bu beni rahatlatır

Gizlenmiş İçerik

Gizli içeriği görebilmek için bu konuyu/mesajı yanıtlayın veya reaksiyon ifadelerinden birine tıklayın.
/emoticons/sad@2x.png 2x" width="20" height="20"> AVUSTURYA SÜPERDİ ilk sırada çıkmanın hazin sonu

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Belçika süprizi Tom Dice ile yaptı. Bu yarışma Hollanda yapsın. ahahahaha

Gizlenmiş İçerik

Bu arada çok sevmeme rağmen Anouk detone oldu galiba. Kıbrıs'ın elenmesi AVRUPA'NIN AYIBIDIR!

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Eurovision 2013 1. yari finaline 1 gun 17 saat kala tahminlerim :

1. YARI FINAL

Gizlenmiş İçerik

Avusturya

Gizlenmiş İçerik

Danimarka

Gizlenmiş İçerik

Rusya

Gizlenmiş İçerik

Ukrayna

Gizlenmiş İçerik

Hollanda

Gizlenmiş İçerik

Sirbistan

Gizlenmiş İçerik

Irlanda

Gizlenmiş İçerik

Hirvatistan

Gizlenmiş İçerik

Slovenya

Gizlenmiş İçerik

Estonya

Kalanlar :

Gizlenmiş İçerik

Karadag - SURPRIZ YAPABILIR

Gizlenmiş İçerik

Litvanya

Gizlenmiş İçerik

Beyaz Rusya

Gizlenmiş İçerik

Belcika

Gizlenmiş İçerik

Kibris

Gizlenmiş İçerik

Moldova

10'da 6. Fakat Whatsapp grubunda Belarus cikacak demistim. Litvanya'nin finale cikmasi gercekten asiri komikti. Sarki bile diyemem o zimbirtiya. Son zarfta Sirbistan cikacak galiba dedim Hollanda'yi duyunca havalara uctum. Fakat Anouk'un performansini ben de sonuk buldum Semih gibi. Sirbistan'in cikamamasi harika oldu ki diasporalari acisindan bu kadar kek bir gruptan kesinlikle cikarlar diye dusunuyodum, demek ki sarki berbat olunca kalinabiliyormus, kapak olsun.

Gizlenmiş İçerik

/emoticons/biggrin@2x.png 2x" width="20" height="20">

Belcika'nin cikmasina cok sevindim, cikmasina ihtimal vermiyodum ama cikarsa cok sevinecegimi soyluyordum.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Kusursuz bir yayındı. Tasarımlara agzım açık kaldı resmen. Gelmiş geçmiş en iyi postcard bu yılın. İsveç televizyonculuğun hakkını verdi. Melodifestivalen tadında izledik hatta biraz. Seyirciler de şovun bir parçasıydı. Her şey çok güzeldi. Bu kelebek motifinin harika bir şekilde kullanılacagından adım gibi emindim.

Finale Belarus :Belarus: , Ukrayna :Ukraine: gibi saçma sapan ülkeler çıktı.

Hırvatistan :Croatia: o mükemmel performans ile çıkamadı, çok üzüldüm.

:Moldova:Moldova'nın performansı kusursuzdu resmen. Kadın mükemmel derecede iyi söyledi. Hakkının yenmediğine sevindim.

Danimarka :Denmark: ve Rusya :Russian Federation: gecenin parlayan iki ülkesi oldu bana kalırsa.

Hollanda :Netherlands: çıkamayacak diye çok korktum. Son ülkede geçen senenin Türkiye'si oldu Hollanda. Helal Anouk! Ama sönük kaldı ses olarak.

İkinci yarı final için heyecanlandım resmen.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Bu yarifinalin birincisi kesinlikle acik ara Danimarka olmustur. Yayin cok guzeldi fakat beyaz isiklandirmayi yetersiz buldum, sahne cok karanlik duruyodu performanslar sirasinda, secmek zor oldu sahnenin detaylarini. Melodifestivalen izliyor havasinda izledim Eurovision'u bu yil.

Gizlenmiş İçerik

/emoticons/biggrin@2x.png 2x" width="20" height="20"> Sunucu cok basariliydi, o espriler, vtr ler kahkaha attirdi.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...