İçeriğe atla

Recap videoları için istekleriniz ve şikayetleriniz..

Pixel

Pinlenen İletiler

[align=center] Sizin fikirleriniz neler?

Bildiğiniz üzere 21. yarışmadan beri ETSC'de düzenli olarak recap videoları benim tarafımdan yapılmakta. Her yarışmanın ayrı bir teması ayrı bir logosu oluyor bildiğiniz gibi. Ben de bu güzel logo ve temalara uygun olarak recap videolarındaki açılışı, şarkı geçişlerini,kapanışı, postcard çıkışlarını ve daha bir çok şeyi kendi zevkime göre ayarlayıp koyuyorum.Şarkıların 30'ar saniyelik kısmını da çoğu zaman ben kendime göre alıyorum. Tabiki de bu konuda sizin belirttiğiniz kısımlar olursa o kısımları alıyorum. Genel olarak sizler tarafından gelen tepkiler beni her zaman çok mutlu etti. Bu konuda herkese çok teşekkür ederim.[/align][align=center]Bu konuyu açmamın amacı, recap videoları için degişik fikirler çıkması. Yani sizlerden gelebilecek yeni fikirlere de açık olduğumu söylemek istiyorum. Tabiki de bu fikirler benim imkanlarım el verdiği sürece uygun olacaktır ve değerlendirilecektir. Kısacası recap videoları için istekleriniz ya da şikayetleriniz varsa bunları benimle paylaşmanızı istiyorum.

Bu arada recap videolarının bu kadar güzel olmasında emeği gerçekten çok büyük olan değerli grafikerimiz Ulaş'a da sonsuz teşekkürler.

Gizlenmiş İçerik

Gizli içeriği görebilmek için bu konuyu/mesajı yanıtlayın veya reaksiyon ifadelerinden birine tıklayın.

Örnek olarak 31. yarışmanın recap videosu

31. yarışma bildiğiniz üzere Bakü'de yapılıyor.Bu yüzden buna uygun bir açılış için uygun bir fon müziği seçtim.(Sarah Birhtman'ın ''Harem'' adlı albümünden)Aynı zamanda yarışmanın teması olan ''eclipse'' yani tutulmaya uygun olarak postcardlarda ülke bayrakları bir tutulma gerçekleştirerek ortaya çıkıyor ve kayboluyor.

[video=metacafe]

Gizlenmiş İçerik

Gizli içeriği görebilmek için bu konuyu/mesajı yanıtlayın veya reaksiyon ifadelerinden birine tıklayın.

Fikirleriniz benim için çok önemli çünkü bu videolar hepimiz için var ve yarışmaya çok büyük renk katıyor.Aynı zamanda bir çok üye oylarına son olarak recap sayesinde karar veriyor. Bu yüzden recap ne kadar istekleriniz doğrultusunda olursa o kadar memnun kalırsınız. Haydi bakalım fikirlerinizi bekliyorum arkadaşlar.

Herkese teşekkür ederim şimdiden.

Gizlenmiş İçerik

[/align]

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Ya ben bir şey soracağım mümkün mü bilmiyorum ancak olursa çok bahtiyar olurum. Şimdi bazı şarkıların klipleri yok. Ancak recap videosunda klipsiz sadece resim olunca çok güzel görünmüyor. Canlı videolarda da sesler kötü olabiliyor. Acaba canlı performanstaki ses yerine stüdyo kaydı koyularak recap'e koyulabilir mi çok merak ediyorum.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Her şey mükkemmel. Şu an aklıma bir şey gelmedi. Önerim olursa yazarım

Gizlenmiş İçerik

/emoticons/biggrin@2x.png 2x" width="20" height="20">

Teşekkür ederim Yiğit. Olursa fikirlerini bekliyorum karşim.

Ya ben bir şey soracağım mümkün mü bilmiyorum ancak olursa çok bahtiyar olurum. Şimdi bazı şarkıların klipleri yok. Ancak recap videosunda klipsiz sadece resim olunca çok güzel görünmüyor. Canlı videolarda da sesler kötü olabiliyor. Acaba canlı performanstaki ses yerine stüdyo kaydı koyularak recap'e koyulabilir mi çok merak ediyorum.

Evet bu mümkün fakat o ülkenin şarkısını indirip ayrıca bir uğraşıya girmem gerekecek. Ama istendiği sürece mümkün yapabilirim. Yalnız canlı performans videosu ile stüdyo kaydı ses biraz ilginç durabilir. Bunu söylediğin çok iyi oldu. Eğer bu tarz bir şey olursa o ülkenin sahibi üyeye danışıp bunu değerlendirecegim. Çok teşekkürler Onurcum.
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

sağ üst kenara Eurovision Time Song Contest logosu eklenebilir mi

Gizlenmiş İçerik

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

sağ üst kenara Eurovision Time Song Contest logosu eklenebilir mi

Gizlenmiş İçerik

Bu konuda başkalarının da görüşünü almak gerekecek. Bunu birkaç kişiye daha danışıp değerlendirecegim Volkan. Çok teşekkür ederim.

Evet 2. ETSC'de Maria Haukaas'ın klibi yoktu. ESC performansını koymuşlardı. Garip durmuştu biraz ama sadece resim olmasından iyidir. Eğer yapabilirsen çok iyi olur Pixel.

Kesinlikle haklısın. Hatta bazı ülkelern videoları 16:9 görüntüsüne uygun olmuyor ama ben yine düzeltmeye çalışıyorum. Bazılarının görüntü kalitesi çok kötü oluyor onlara bir şey yapamam elbet. Klibin videoda güzel durması gerek bu şarkıyı da etkiliyor kesinlikle. Hele ki sadece resim oldugu zaman çok kötü duruyor bence de. Dediğim gibi bununla ilgilenecegim.
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Göksel öncelikle çok iyi düşünmüşsün. Bana göre her şey mükemmel gidiyor şu anda. Recap işinde güzel ayrıntılar yakalıyorsun. Bi tebrik ediyim

Gizlenmiş İçerik

/emoticons/smile@2x.png 2x" width="20" height="20">

Ama düşünmeye başladım. Mutlaka yazarım buraya, olmadı yazılanlara ek fikirler sunarım, yaparım yani

Gizlenmiş İçerik

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Göksel öncelikle çok iyi düşünmüşsün. Bana göre her şey mükemmel gidiyor şu anda. Recap işinde güzel ayrıntılar yakalıyorsun. Bi tebrik ediyim

Gizlenmiş İçerik

/emoticons/smile@2x.png 2x" width="20" height="20">

Ama düşünmeye başladım. Mutlaka yazarım buraya, olmadı yazılanlara ek fikirler sunarım, yaparım yani

Gizlenmiş İçerik

Çok teşekkür ederim Can'ım. Sağolasın..Senin gibi ince ayrıntıları yakalayanlar olduğu sürece bu işten hep zevk alacağım zaten.
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Recap hazırlığı ve tasarımlar sırasında büyük oranda beraber çalıştığımız için, birbirimizden oldukça fazla görüş alıyoruz, hatta son tasarımlarda postcard elemanlarını recap'te daha yaratıcı sonuçlar almak için parça parça hazırlıyoruz, anladığım kadarıyla da gayet verimli sonuçlar alıyoruz.

Eğer bir önerim olursa buradan yazmaya da çalışırım.

Ve son olarak, burada asıl teşekkürü Pixel almalı, çünkü benim içim yarım saat sürer, Göksel ise bir videoya saatlerini harcıyor, büyük emek.

Gizlenmiş İçerik

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Recap hazırlığı ve tasarımlar sırasında büyük oranda beraber çalıştığımız için, birbirimizden oldukça fazla görüş alıyoruz, hatta son tasarımlarda postcard elemanlarını recap'te daha yaratıcı sonuçlar almak için parça parça hazırlıyoruz, anladığım kadarıyla da gayet verimli sonuçlar alıyoruz.

Eğer bir önerim olursa buradan yazmaya da çalışırım.

Ve son olarak, burada asıl teşekkürü Pixel almalı, çünkü benim içim yarım saat sürer, Göksel ise bir videoya saatlerini harcıyor, büyük emek.

Gizlenmiş İçerik

Okurken hüzünlendim yemin ederim.

Gizlenmiş İçerik

Seninle beraber çalışmak en zevkli işlerden biri. E sonuçlarını da fazlasıyla alıyoruz daha ne? Teşekkür ederim. Daha çok güzel işler çıkaracağız ortaya..Sen olmadan bunlar çok zor olur.
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• 8 ay sonra...

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...