İçeriğe atla

Turkce Sarki Yarismasi Yeniden Baslamali Mi?

Uğur

Turkce Sarki Yarismasi Yeniden Baslamali Mi?  

24 oy

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Ankete oy verebilmek için Giriş Yap ya da kaydol.

Pinlenen İletiler

Gizlenmiş İçerik

Gizli içeriği görebilmek için bu konuyu/mesajı yanıtlayın veya reaksiyon ifadelerinden birine tıklayın.

Turkce Sarki Yarismasi kaldigi yerden devam etmeli mi? Devam ederse katilir misiniz? Dusuncelerimizi paylasalim, ankette oylayalim.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• İleti 64
  • Açılış
  • Son yanıt

Bu Konuya En Fazla Mesaj Atanlar

Bu Konuya En Fazla Mesaj Atanlar

Ben de ilk zamanlar katılım gostermiş olsam da sonradan sıkıldım ve bıraktım. Bence de çok ilgi çekici degil. Ayrıca Türkçe müziğe karşı biraz önyargılıyım çok da dinlemem sevmem. Sadece ETSC çok daha sağlıklı olabilecek gibime geliyor...

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Şarkı kalmadı ya bence Avrupa dışındaki şarkıların yarışacağı bir yarışma olabilir

lady Gaga'ların, Brtineylerin havada uçuştuğu bir yarışma istemiyorum kendi adıma.

Avrupa dışı deyince direkt aklına onlar aklına geliyorsa o senin problemin. Amerika'da milyon tane şarkıcı var.
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Şarkı kalmadı ya bence Avrupa dışındaki şarkıların yarışacağı bir yarışma olabilir

lady Gaga'ların, Brtineylerin havada uçuştuğu bir yarışma istemiyorum kendi adıma.

Avrupa dışı deyince direkt aklına onlar aklına geliyorsa o senin problemin. Amerika'da milyon tane şarkıcı var.

benim aklıma geliyor demedim. Millet onlarla yarışır dedim

Gizlenmiş İçerik

Gizli içeriği görebilmek için bu konuyu/mesajı yanıtlayın veya reaksiyon ifadelerinden birine tıklayın.
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Gizlenmiş İçerik

Ufak düzenlemelerle halledilebilir bir durum bence.
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Gizlenmiş İçerik

Ufak düzenlemelerle halledilebilir bir durum bence.

Listelerde hit olmuş şarkılara yasak getirsek baştan çözeriz durumu...

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Amerika'dan cikip listelerde hit olmamis sarki yok denecek kadar az. Amerika'da dinlenen -nerdeyse- her sey dunyada hit oluyor. ETSC, Avrupa icin bekleneni karsiliyor bence. Amerika kaynakli bir sey istiyorsaniz yeniden Time Star yapilabilir. Onu da dusunuyorum.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

O zaman Asya odaklı bir ATSC yapabiliriz.

bensiz.......

Gizlenmiş İçerik

Seni dışlıyoruz...

Gizlenmiş İçerik

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

• Yeni Oluştur...