YasminTheDios

Eurovision 2006 | Yunanistan (Feel The Rhythm)

69 posts in this topic

Sibel Tüzün final gecesi yarı İngilizce yarı Türkçe ile müthiş bir performans sunmuştu :)

Sadece Sibel Tüzünün katıldığını hatırlıyorum. Halamın kızları bu kadın hiç bir şey yapamaz demişlerdi.

O dönem ortasondaydım :dogru:

Herkese inat sınıfta sürekli Süperstar dinletirdim insanalra, benden bıkmışlardı :ahaha:

• Like 1

ben 2004te ve 2005te uyuyakalmıştım. gerçi 2005in oylamasının sonuna yetişip birinciyi görmüştüm ve o yaz milyonlarca kez my number one dinliyordum yaa ne güzel günlerdi :D

• Like 1

ben 2004te ve 2005te uyuyakalmıştım. gerçi 2005in oylamasının sonuna yetişip birinciyi görmüştüm ve o yaz milyonlarca kez my number one dinliyordum yaa ne güzel günlerdi :D

My Number One'ı dinlemek için bütün müzik kanallarına hergün bakardım hey gidi günler hey :)

@tolga1992 sen de bizden biri oldun artık :yapmaya:

Seviniyorum bu duruma :nasilcikiyorum:

Sibel'in Ermeni dansçısı olay olmuştu. Heyecanla beklediğim ilk Eurovision'du. Ayrıca eski temsilcilerimizin videolarını ararken, youtube'u da keşfetmemi sağlamıştı.

My number one tam 3 ay boyunca annemin zil sesiydi. Ayrıca geçen çorluda gezerken bir arabada çalıyordu :h

Sibel'in Ermeni dansçısı olay olmuştu. Heyecanla beklediğim ilk Eurovision'du. Ayrıca eski temsilcilerimizin videolarını ararken, youtube'u da keşfetmemi sağlamıştı.

O senenin Sabah Gazetesi'nden ''Ermenistan'dan 12 puan bekliyoruz'' haberi hatırlıyorum. Sırf bu yüzden 12 bekliyolardı.

:yapmaya:

@tolga1992 sen de bizden biri oldun artık :yapmaya:

Seviniyorum bu duruma :nasilcikiyorum:

En güzel eurovision forumu kesinlikle burası. Güzel bir ortam var. İnsan ister istemez buraya bağlanıyor :)

My Number One'ı dinlemek için bütün müzik kanallarına hergün bakardım hey gidi günler hey :)

bi de o yıl 50. yıl kutlamaları vardı sertab tekrar sahneye çıkmıştı alkış kıyamet salon inlemişti. en iyi şarkılardandı ama oylamada düşük aldı