İçeriğe atla

Eurovision 2006 | Yunanistan (Feel The Rhythm)

Misafir

Pinlenen İletiler

Eurovision-2006.png

2006 Eurovision Şarkı Yarışması, Yunanistan'ın Atina kentinde gerçekleştirilen yarışmadır. Yarışmada Finlandiya'yı temsil eden Lordi grubunun "Hard Rock Hallelujah" şarkısı birinci olmuştur. Ermenistan yarışmaya ilk kez katılmıştır.

Finlandiya - Hard Rock Hallelujiah

[video=youtube]

Türkiye - Superstar

[video=youtube]http://www.youtube.com/watch?v=2l3e7zHB_vU

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Rusya'yı çok seviyorum bu seneden

Gizlenmiş İçerik

Gizli içeriği görebilmek için bu konuyu/mesajı yanıtlayın veya reaksiyon ifadelerinden birine tıklayın.
/emoticons/biggrin@2x.png 2x" width="20" height="20"> Ama Mr.Impossible konusunda ben de katılıyorum bi ihtimal ilk beşe girebilecek bi şarkıydı. Ah TRT

Gizlenmiş İçerik

Gizli içeriği görebilmek için bu konuyu/mesajı yanıtlayın veya reaksiyon ifadelerinden birine tıklayın.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

^^çok sevdiğimi söylemem ama bileğinin hakkıyla aldığı kesin... Tıpkı Norveç ve Almanya gibi.. Onlara da bayılmıyorum ama gerçekten hakederek alan sayılı ülkeler bunlar

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

^^çok sevdiğimi söylemem ama bileğinin hakkıyla aldığı kesin... Tıpkı Norveç ve Almanya gibi.. Onlara da bayılmıyorum ama gerçekten hakederek alan sayılı ülkeler bunlar

Ben de sevmiyorum ama fark attılar abi.

Gizlenmiş İçerik

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• 3 ay sonra...

Biraz daha bilgi verelim

Gizlenmiş İçerik

/emoticons/smile@2x.png 2x" width="20" height="20">

2006 Eurovision Şarkı Yarışması Sunucuları :

Maria Menounos ve Sakis Rouvas

Gizlenmiş İçerik

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• 2 ay sonra...

Yunanistan'ı sahne olarak pek beğenmesem de sevmiştim. Sibel Tüzün müthiş bi performans sergiledi bence. Eleştirenlere çok kızıyorum

Gizlenmiş İçerik

/emoticons/sad@2x.png 2x" width="20" height="20"> 1. olan Lordi hak etmişti ama 1.liği

Gizlenmiş İçerik

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• 1 ay sonra...

O geceki 2. favorimdi Lejla...İlk favorim Rusya idi!

Gizlenmiş İçerik

Gizlenmiş İçerik

/emoticons/wink@2x.png 2x" width="20" height="20">

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

O gece bir çok güzel şarkı vardı gerçekten... Rusya , İsveç , Bosna Hersek , İsveç , Ukrayna , Yunanistan .... fakat bir performans var ki adam hem sesi ile büyüledi hem de sahne ile hayran bıraktı.....

[align=center]Evet Romanya'dan söz ediyorum... [/align]

[align=center][video=youtube]

Gizlenmiş İçerik

[/align]

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...