İçeriğe atla

Türkiye 2013 : (Çekildi)

Uğur

Pinlenen İletiler

• İleti 500
  • Açılış
  • Son yanıt

Bu Konuya En Fazla Mesaj Atanlar

Bu Konuya En Fazla Mesaj Atanlar

Güldüm sadece Emina kendini ne sanıyo acaba

Gizlenmiş İçerik

Gizli içeriği görebilmek için bu konuyu/mesajı yanıtlayın veya reaksiyon ifadelerinden birine tıklayın.
/emoticons/biggrin@2x.png 2x" width="20" height="20"> Ondan çok daha iyiler var düşünmesi bile hata

Gizlenmiş İçerik

Gizli içeriği görebilmek için bu konuyu/mesajı yanıtlayın veya reaksiyon ifadelerinden birine tıklayın.
/emoticons/biggrin@2x.png 2x" width="20" height="20">

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

benim aklımdan Nil Karaibrahimgil geçiyor aynur aydında gitse üzülmem ama trt hayatta göndermez bakılım bu sne hangi sap gidicek ülkemiz adına yada hangi rock grubu

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

nili ben bi ara çok destekledim ama sanırım pek sıcak bakmıyor katılsa farklı tarzı ile avrupanın ilgisini çekebilir bu onun yararına olur bence

Gizlenmiş İçerik

/emoticons/smile@2x.png 2x" width="20" height="20"> zaten türkiyede çok sevilen bi vokal avrupadada iş yapar

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Heryerde Aynur Aydın'ın ismi geçiyor.yabancı esc forumlarında da hep Aynur Aydın'ın katılmasını istiyorlar..iyice merak etmeye başladım bakalım sonuç ne olacak kim gidicek

Gizlenmiş İçerik

/emoticons/wacko@2x.png 2x" width="20" height="20">

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• 2 hafta sonra...

Bence Nil Karaibrahimgil gitmeli.başarılı olabileceğini düşünüyorum eltisiyle yaparlar şarkıyı

Gizlenmiş İçerik

/emoticons/biggrin@2x.png 2x" width="20" height="20"> (Sertab Erener)

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Temsilcimiz 15 gün sonra açıklanıyor

Gizlenmiş İçerik

iddialara göre temsilcimiz 6 dil biliyor Ajdar ve Atiye 6 dil biliyor diye biliyorum

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

temsilcimizin IŞIN KARACA olduğunu duydum ...

Gizlenmiş İçerik

o kaç dil biliyor

Gizlenmiş İçerik

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

• Yeni Oluştur...