İçeriğe atla

Türkiye 2013 : (Çekildi)

Uğur

Pinlenen İletiler

Size güvenim sonsuz da zaten ne biliyim şaşırdım ve çok sevindim. Tarzımızla 2013'te ayrı bi yerde durucaz bence bu sene

Gizlenmiş İçerik

Gizli içeriği görebilmek için bu konuyu/mesajı yanıtlayın veya reaksiyon ifadelerinden birine tıklayın.
/emoticons/smile@2x.png 2x" width="20" height="20"> Oh be güzel oldu cidden.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• İleti 500
  • Açılış
  • Son yanıt

Bu Konuya En Fazla Mesaj Atanlar

Bu Konuya En Fazla Mesaj Atanlar

sevgili @drerolkose twitter.com/drerolkose özel haberimizi rt'leyerek haberi herkese paylaştı. bedük haberi ilk bizden çıktı! ve şu an twitter çalkalanıyor!

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Altyapı olarak Let Me Go gibi bir şey istiyorum ben.

Gizlenmiş İçerik

Gizli içeriği görebilmek için bu konuyu/mesajı yanıtlayın veya reaksiyon ifadelerinden birine tıklayın.
/emoticons/biggrin@2x.png 2x" width="20" height="20">

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

saçmalık kusura bakmasın kimse

Gizlenmiş İçerik

/emoticons/smile@2x.png 2x" width="20" height="20"> bedüğün tarzını seviyorum ama ona gelene kadar bi çok sanatçı vardı trt mal bunu anladık

Gizlenmiş İçerik

/emoticons/smile@2x.png 2x" width="20" height="20"> yarı finalden çıkamıcaz

Gizlenmiş İçerik

/emoticons/smile@2x.png 2x" width="20" height="20">

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

saçmalık kusura bakmasın kimse

Gizlenmiş İçerik

/emoticons/smile@2x.png 2x" width="20" height="20"> bedüğün tarzını seviyorum ama ona gelene kadar bi çok sanatçı vardı trt mal bunu anladık

Gizlenmiş İçerik

/emoticons/smile@2x.png 2x" width="20" height="20"> yarı finalden çıkamıcaz

Gizlenmiş İçerik

%1000000000 HAKLISIN
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

[video=youtube]

Gizlenmiş İçerik

bu tarz bişilerle gelirse sonuna kadar desteklerim ben bedüğün bu tarzını seviyorum

Gizlenmiş İçerik

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

1.lik neden olmasın? Burcu Güneş gitseydi 1.lik garanti mi diyecektik? Ben de isterdim Burcu gitsin ya da başka bir bayan. Ama Bedük aklımda olurdu hep. Erkek gidecekse Bedük gitsin, erkek de başkası gidecekse zaten büyük ihtimal bir popçu gidecekti, bizim ülkede böyle. Bedük muhteşem olacak, eminim.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

1.lik neden olmasın? Burcu Güneş gitseydi 1.lik garanti mi diyecektik? Ben de isterdim Burcu gitsin ya da başka bir bayan. Ama Bedük aklımda olurdu hep. Erkek gidecekse Bedük gitsin, erkek de başkası gidecekse zaten büyük ihtimal bir popçu gidecekti, bizim ülkede böyle. Bedük muhteşem olacak, eminim.

Burcu konusunda da haklisin ama juriyi de etkilemek gerekiyor, Burcu etkileyebilirdi. Yine de Beduk muhtesem bir secim!!!!

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Eğer bedükse Malmöde elektro kop kop yapmaya hazırmıyız arkadaşlar

Gizlenmiş İçerik

/emoticons/biggrin@2x.png 2x" width="20" height="20">

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

• Yeni Oluştur...