İçeriğe atla

Türkiye 2013 : (Çekildi)

Uğur

Pinlenen İletiler

Toplantıda A.Aydının bulunmasının tesadüf olmadığı,Toplantı sonrası anlaşma yapıldığı dedikoduları aldı başını gidiyor

Gizlenmiş İçerik

Gizli içeriği görebilmek için bu konuyu/mesajı yanıtlayın veya reaksiyon ifadelerinden birine tıklayın.
/emoticons/smile@2x.png 2x" width="20" height="20">

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• İleti 500
  • Açılış
  • Son yanıt

Bu Konuya En Fazla Mesaj Atanlar

Bu Konuya En Fazla Mesaj Atanlar

alsın gitsin o gitsin

Gizlenmiş İçerik

Gizli içeriği görebilmek için bu konuyu/mesajı yanıtlayın veya reaksiyon ifadelerinden birine tıklayın.
/emoticons/biggrin@2x.png 2x" width="20" height="20"> aynurrr gitsin aynur olmadı ışın olmadı burcu olmadı nez

Gizlenmiş İçerik

/emoticons/biggrin@2x.png 2x" width="20" height="20"> olmadı gülşen

Gizlenmiş İçerik

/emoticons/biggrin@2x.png 2x" width="20" height="20">

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Toplantıda A.Aydının bulunmasının tesadüf olmadığı,Toplantı sonrası anlaşma yapıldığı dedikoduları aldı başını gidiyor

Gizlenmiş İçerik

Ben de oyle dusunmustum. Bulent Seyhan yanindaydi zaten yapimcisi, kameralar da bosuna toplantinin orasinda burasinda Aynur'u gostermedi ekranda herhalde. Ogle arasinda Ibrahim Sahin'e tanistirmistir Aynur'u Bulent Seyhan. Oturup bir iki cift laf etmislerdir herhalde, bu firsat kacar mi? Hani Isvec'teki yarismaya da Aynur'un gitmesi hos olur tabii ama halen slow ve ballad solisti baskimi surduruyorum ben.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Yine de ben Aynur'un biseyler yapabilecegini sanmiyorum. Ismi "Turkiye" olan bir ulke olarak juriyi etkilememiz biraz daha zor, bu yil aslinda kaderimizin jurinin elinde oldugunu da gorduk. Slow olmali diyorum ben. Aynur'un da iyi bir basari getirebilecegini sanmiyorum.

Eger olur da Aynur giderse, Mayis sonunda bu yorumumu kopyalarsiniz.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

bence % 90 Aynur Aydın secilecek halkın baskısı , aynurun isteği , ingilizce yi iyi konusan avrupa kokenli bir sarkıcı derken ve aynurun toplantıda olması hiçbiri bos değil aynuru sececekler ve bence aynur gercekten basarılı olacaktır

Gizlenmiş İçerik

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

aynur türkiyede çok sevildi aslında korkmuyoda değilim çünkü yabancılara göre no name bi şarkıcı avrupalıları tavlamak için iyi şov iyi ses iyi şarkı iyi melodi olması gerek farklı bişiler yapması gerek isveçten alıcamız oy yüksek olucaktır bu arada

Gizlenmiş İçerik

/emoticons/biggrin@2x.png 2x" width="20" height="20">

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Isvec'ten hic puan alamayan bir ulke degiliz 6 7 8 gibi bir puan gelebilir ama otesini beklemek sacma olur. Manga 2. oldu diye rock grubu yollayalim dedik, elimize yuzumuze bulastirdik, bari bu sefer Loreen 1. oldu diye Aynur'u yollamayalim bence. Ama dedigim gibi Isvec'teki yarismaya gitmesi, Loreen'le cok yakin olmasi oradaki basinin da ilgisini cekecektir, Avrupa'nin da, fakat bu durum oy tablosuna nasil yansir bilemeyecegim.

Bu yil bana kalirsa tek secenek Burcu Gunes ve slow bir parca.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Ankette Hadise'nin onde gitmesine sasirmadim fanlari iyi calisiyor cunku. En iyi Eurovision performansimiz kesinlikle Manga'ya aitti o siklar icinde yer alanlarda. Mor ve Otesi de cok iyiydi, sarkiyi 0 falso ile okudular, adam gibi cikip muziklerini yaptilar.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

[align=center]Arkadaşlar şimdi KralPop'ta izledim Müzik Haber köşesinde.

Gizlenmiş İçerik

Murat Dalkılıç'la röportaj yapmışlar ve aynen şu sözleri kurdu:

"Teklif gelirse Eurovision'a giderim. Şu an elimde Eurovision için bir şarkım var."

Konuşmasından falan çok istekli olduğunu gördüm ben. Gitsin mi gitmesin mi ben bilemem biraz nötr kaldım.

Sizin fikirlerinizi alalım bakalım

Gizlenmiş İçerik

[/align]

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

• Yeni Oluştur...