İçeriğe atla

Türkiye 2013 : (Çekildi)

Uğur

Pinlenen İletiler

İngiltere'de yaşayan Türk asıllı şarkıcı Ebru (bilinen adı ile E.B.R.U.) TRT'den teklif gelirse Eurovision'u düşüneceğini açıklamış.

E.B.R.U. son klip çalışması ''Mad'' ile 12. ETSC'de rekor puanla 1. olmuştu.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• İleti 500
  • Açılış
  • Son yanıt

Bu Konuya En Fazla Mesaj Atanlar

Bu Konuya En Fazla Mesaj Atanlar

İngiltere'de yaşayan Türk asıllı şarkıcı Ebru (bilinen adı ile E.B.R.U.) TRT'den teklif gelirse Eurovision'u düşüneceğini açıklamış.

E.B.R.U. son klip çalışması ''Mad'' ile 12. ETSC'de rekor puanla 1. olmuştu.

Ebru'nun sesi kasıp kavurur da oraları ben TRT'nin Ebru'nun adını bile duyduğuna emin değilim ya

Gizlenmiş İçerik

Gizli içeriği görebilmek için bu konuyu/mesajı yanıtlayın veya reaksiyon ifadelerinden birine tıklayın.
/emoticons/biggrin@2x.png 2x" width="20" height="20"> Bi kendini gelip göstermesi şart bence, bana göre değil TRT'ye göre.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Artık "Belly Dance" tarzından kurtulup slowla gitmemiz lazım. Can Bonomo 112 , Hadise 177 , Kenan Doğulu 163 puan aldı TRT hiç mi anlamıyor bu tarz yolladığı zaman alacağı puanların değişmeyeceğini.

Burcu Güneş katılırsa ilk 3'e girebileceğimizi düşünüyorum (Örn: Johanna) üstelik 200 puanı da artık geçmemiz lazım bence, jürilerden puanları almamız gerekiyor.

Burcu Güneş'in alternatifi Sıla olabilir , o da çok güçlü bir slow yorumcusu ama İngilizce slowları nasıl olur bilmiyorum.

Yine hareketli bir kişilik yollanacaksa Hande Yener , Atiye ve tekrar Hadise olabilir ama bu 3 ismin de Türkiye'nin ortalamasının üstüne çıkacağını hiç sanmıyorum.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

TRT ve Türkiye halkının mantığı ''Eurovision'u oynak şarkı kazanır''

Halbuki artık Eurovision'u kazanmanın en kolay yolu iyi bir slow. İyi olmasına gerek bile yok (bkz: Running Scared)... Slow dışında öyle bir şarkı yapmalısınız ki o kazansın (Euphoria, Satellite, Fairytale) ama bu tarz şarkılar da Türkiye'den çıkmaz. Önümüzdeki iki sene iyi slowlarla katılmalıyız. Ülke Türkiye olunca mutlaka iyi slowlarımız ilk 3'te olacaktır.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

TRT ve Türkiye halkının mantığı ''Eurovision'u oynak şarkı kazanır''

Halbuki artık Eurovision'u kazanmanın en kolay yolu iyi bir slow. İyi olmasına gerek bile yok (bkz: Running Scared)... Slow dışında öyle bir şarkı yapmalısınız ki o kazansın (Euphoria, Satellite, Fairytale) ama bu tarz şarkılar da Türkiye'den çıkmaz. Önümüzdeki iki sene iyi slowlarla katılmalıyız. Ülke Türkiye olunca mutlaka iyi slowlarımız ilk 3'te olacaktır.

Çıkarabilecek insanlar yok değil ama TRT de onları görmez.

Gizlenmiş İçerik

Gizli içeriği görebilmek için bu konuyu/mesajı yanıtlayın veya reaksiyon ifadelerinden birine tıklayın.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

^^ ben olduğunu sanmıyorum. Bide Türkiyede ''Performer'' yok... Doğal olarak zaten ''performer'' kelimesinin tam karşılığı da yok türkçede. Bizdekiler şarkıcı.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

adaylarım :

NEZ

AYNUR AYDIN

ZAREMA

EBRU

BELKİDE HADİSE

BU SAYDIĞIM İSİMLER ÜLKEMİZE KAT KAT FAZLA MÜZİK YAPAN İSİMLER

Gizlenmiş İçerik

/emoticons/smile@2x.png 2x" width="20" height="20">

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Ben nil diyodum ama o juriden puan alamaz

Gizlenmiş İçerik

/emoticons/biggrin@2x.png 2x" width="20" height="20"> ben de o yuzden burcu gunes diyorum

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hiç bir yıl bu kadar çok Burcu Güneş'i desteklememiştim. Can da halk oylamasında 180 puanı aşamadı Cem'in dediği gibi. Türkiye'nin bu yeni sistemle slow bir şarkıyla şansını denemesi taraftarıyım. Ama TRT'miz yine oynak bir şeyler yollayacaktır gibi.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

ben sanmıyorum trt nin türk halkının isteğine bakacağını çıkartıcaklar gene hiçbirimizin tahmin bile etmediği 2- 3 albümlük bi şarkıcıyı yollucaklar isveçe

Gizlenmiş İçerik

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Burcu Güneş'in çok bi şey yapabileceğini sanmıyorum ama farklılık olması için olabilir tabii.

Gizlenmiş İçerik

/emoticons/biggrin@2x.png 2x" width="20" height="20">

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Tek albümü olması, ya da olmasının önemi yok bence. Alexander Rybak, Lena Meyer, Eldar & Nigar. Bunların hiçbiri ülkelerinde ünlü, albümü olan sanatçılar değillerdi.

Slov için Burcu Güneş yerine Cem Adrian'ı tercih ederim. Ama artık TRT'nin seçim değiştirmesi taraftarıyım. Tamam madem ulusal final yapmıyosun yeni yeteneklere, güçlü seslere şans tanınsın. O Ses Türkiye'den neler çıktığını gördük. Bi Bihter Erkmen mükemmel olurdu bence.

Bu da benim fikrim.

Gizlenmiş İçerik

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

• Yeni Oluştur...