İçeriğe atla

Türkiye 2013 : (Çekildi)

Uğur

Pinlenen İletiler

adaylarım Aynur Aydın ve Murat Boz..

Zaten birincilik bize 2003ten beri hayal ama belki bunu bize yeniden Aynur Aydın yaşatabilir yada bundan sonraki 30 yıl içerinsindede birincilik göremeyiz..Hadise dede birinci olucaz dendi , bonomo'da da birinci olucaz dendi ama fos yani..

Avrupai bir şarkıcı olsun dendi yurtdışındada sevilsin dendi..Hadise yeterince tanınyordu ve seviliyordu ama demekki bununla alakası yokmuş..ben 4-5 yıldır her zaman tek adayımı Tarkan gösteriyorum ama tarkancığımız sıcak bakmıyor bu fikre..aynur aydın 2 dilde bir albüm yapması türkçe-ingilizce karışımı ve ingilizceyi ana dili gibi konuşması çok çok büyük bir avantaj ama tabi aday belirlemek için henüz çok erken..murat boz hakkındada çok olumluyum birinci olamasakta türkiyenin müzik kalitesini göstermiş ve tanıtmış oluruz..

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• İleti 500
  • Açılış
  • Son yanıt

Bu Konuya En Fazla Mesaj Atanlar

Bu Konuya En Fazla Mesaj Atanlar

Size bir şey diyeyim mi;TRT kadın vokalist gönderme inadından vazgeçmeyebilir belki, belki de geçebilir ama kadın vokaliste sahip fark yaratan bir gurup gönderebilir.Benim bu konudaki favorimde model.Türkiye'de senfonik rockın belki de tek temsilcisi çok başarılılar sükse yaptılar ve fark yaratıyorlar tarzlarıyla.Biliyorum rock guruplarından bıktınız ama model adı gibi "MODEL" bir gurup gerçekten öyle.Kesin olarak gider demiyorum tabi ki ama Ocağın ilk ya da ikinci haftasında "EUROVİSİON TEMSİLCİMİZ MODEL" başlığını görürseniz şaşırmayın diye söyleyeyim dedim.TRT'nin rock guruplarına olan güveni de arıca tartışılmaz.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Kadın bir sanatçı olmalı bence.

POP bir şarkı gidecekse Aynur Aydın - Gitmesini çok isterim. Hem kendisi İsveç'te de yaşamış, oranın müzik camiyasını bilen bir isim. Ingilizce aksanı da çok iyi. Almanca ve İsveççe de biliyor. Bence çok iyi bir seçim olur. - ya da Atiye - Yine anketlerde öne çıkan isimlerden biri olacak. Geçen seneki hüsrandan sonra TRT bu sene teklif gönderebilir gibi geliyor bana - diyorum.

SLOW olacaksa : Burcu Güneş -Yıllardır Burcu Güneş ismi çok öne çıkıyor ama hiçbir zaman olmuyor

Gizlenmiş İçerik

Gizli içeriği görebilmek için bu konuyu/mesajı yanıtlayın veya reaksiyon ifadelerinden birine tıklayın.
/emoticons/unsure@2x.png 2x" width="20" height="20"> - , Göksel -çok iyi bir ses ama teklifi kabul eder mi bilemiyorum - ya da Işın Karaca olabilir.

Şebnem Ferah, Tarkan ya da Murat Boz'un gitmesi tabi ki güzel olur, iyi olur ; ama teklif gitse de yine* kabul etmezler.

İlla bir erkek olacaksa Murat Dalkılıç olabilir.

Gizlenmiş İçerik

Gizli içeriği görebilmek için bu konuyu/mesajı yanıtlayın veya reaksiyon ifadelerinden birine tıklayın.

Aslında TRT bir ulusal final yapacağını yaz aylarında duyursa birçok ünlü ve kaliteli isim bunu değerlendir ve mükemmel bir ulusal final olabilir ; bakalım neler olacak?..

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Uğur'a aynen katiliyorum. Slowla gitmeliyiz artik. Burcu Gunes cidden sesiyle buyuleyebilir herkesi. Slow sarkilari muhtesem. Ya da baskasi da olur ama slow olsun. Klasik sinanay ezgileri olmasin artik

Gizlenmiş İçerik

/emoticons/smile@2x.png 2x" width="20" height="20">

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

[video=youtube]

Taç mi.

Gizlenmiş İçerik

Turkish Superstar / Petek Dincöz - In the Eyes - Eurovision 2013 Turkey

O ye.

Gizlenmiş İçerik

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

[align=center]Atiye'nin Eurovision Atarı!

[/align]

[align=center]

Gizlenmiş İçerik

[/align]

Güzel popçu Atiye önceki akşam sahneye çıktığı 'Yaza Merhaba' partisinde Eurovision Sorusuna Bakın Ne Yanıt Verdi!

Sevilen şarkılarıyla partiye katılanları coşturan Atiye, daha sonra gazetecilerin sorularını cevapladı. Güzel popçu, "Gelecek yıl Eurovision şarkı yarışmasında ülkemizi temsil etmeniz teklif edilirse yanıtınız ne olur?" sorusuna "Kesinlikle hayır olur'' cevabını verdi. (Habertürk)

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

İçim rahatladı vallahi, allah razı olsunAtiye'den.

Yahu kız ne desin başka. Yazık, TRT Atiye'nin de Hande'nin de heveslerini söndürdü. Belki de muhteşem performanslar izleyebilirdik onlardan kötü oldu..

Niye? TRT'nin Atiye'yi ya da Hande'yi yollama zorunluluğu mu var?

Gizlenmiş İçerik

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Eurovision'a hevesli insanların heveslerinin kırılması şu noktada oluyor, her yıl TRT bir anket düzenliyor, mailler gönderiliyor, sonra bambaşka bir isme teklif götürülüyor kimsenin aklında olmayan. Yanlış olan bu sadece.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Üzüldüm mü ? Hayır !

Eurovision'da basit pop şarkılarının artık tutmadığını Güney Kıbrıs ve Yunanistan sayesinde görmüş olduk. Kaç yıl oldu hala Hande Yener, Atiye deniyor. Yeni şeyler denemek, yeni yetenekler keşfetmek gerek derim ben.

Gizlenmiş İçerik

/emoticons/smile@2x.png 2x" width="20" height="20">

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

• Yeni Oluştur...