İçeriğe atla

İsveç 2012 : Loreen - Euphoria

Illusion

Pinlenen İletiler

Melodifestivalen'deki tatlı, mütevazi Loreen gitmiş yerine çok gıcık bir Loreen gelmiş sanki -.- Bakü'deki tavırları da çok eleştiri alıyormuş. Bi yeri kalkmış diyebiliriz ilgiden dolayı yani.

Aynen katılıyorum size. Melodifestivalen'de sergilediği şovdaki enerji dün yoktu ama kötü de değildi. Hala benim en büyük birincilik adaylarımdan biri.

Loreen umarım finalde tüm enerjisini ekrana yansıtabilir.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Son yıllarda sempati oy topluyor. Loreen anti sempatik:) Ama ben de çok iddialı olduğunu düşünüyorum ama tavırlarını hiç beğenmiyorum doğrusu. Birinci olmaması için dua ediyorum..

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Loreen ablamiz 12'leri toplayacak orasi kesin de acik ara almaz ama bi Lena gibi Alex gibi. Oylama cok heyecanli olacak bence. Bu arada EBU'nun bu yil da birinci olacak ulkeyi oylamada sona saklayacagini, oy verme siralarinin buna gore ayarlandigini unutmadan oylamayi izleyin.

Gizlenmiş İçerik

Gizli içeriği görebilmek için bu konuyu/mesajı yanıtlayın veya reaksiyon ifadelerinden birine tıklayın.
/emoticons/smile@2x.png 2x" width="20" height="20">

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Loreen ablamiz 12'leri toplayacak orasi kesin de acik ara almaz ama bi Lena gibi Alex gibi. Oylama cok heyecanli olacak bence. Bu arada EBU'nun bu yil da birinci olacak ulkeyi oylamada sona saklayacagini, oy verme siralarinin buna gore ayarlandigini unutmadan oylamayi izleyin. :)

Ama o zaman belli oluyor kimin birinci olacakğı:SS Ben geçtiğimiz senelerde dikkat etmedim:(

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Loreen ablamiz 12'leri toplayacak orasi kesin de acik ara almaz ama bi Lena gibi Alex gibi. Oylama cok heyecanli olacak bence. Bu arada EBU'nun bu yil da birinci olacak ulkeyi oylamada sona saklayacagini, oy verme siralarinin buna gore ayarlandigini unutmadan oylamayi izleyin.

Gizlenmiş İçerik

Gizli içeriği görebilmek için bu konuyu/mesajı yanıtlayın veya reaksiyon ifadelerinden birine tıklayın.

Ama o zaman belli oluyor kimin birinci olacakğı:SS Ben geçtiğimiz senelerde dikkat etmedim:(

Geçen yıldan itibaren EBU'nun aldığı kararla ülkelerin oy verme sıraları final oylaması sonuçlandıktan sonra belirleniyor. Daha önceden elimizde tam liste olurdu, ülkelerin hangi sırada oy kullanacağını bilirdik. Artık sistem değişti. Oylamaya biraz heyecan katmak için EBU bunu uygun gördü.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

ETYB de öyle yapıyor

Evet son bir kaç yarışmadır biz de bu sistemi kullanmaya başladık sayende.

Gizlenmiş İçerik

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

ispanya 2 puanda giderken birden 12ler aldı 1. olmuştu hatırlatırım

Gizlenmiş İçerik

Bu yıl da Loreen mi öyle olacak dersin?

Gizlenmiş İçerik

/emoticons/biggrin@2x.png 2x" width="20" height="20">

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

bence geçen yıl ki hepsi eşit gidecek son 10 ülkede kopacak 1. olan öyle düşünüyorum

Gizlenmiş İçerik

Bence bu yıl oylar ülkelere çok eşit dağılacak, puanlar birbirine yakın olabilir baya. 2003'teki gibi olsa ya. Özledim o oylamayı, hiç heyecan yok kaç senedir.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...