İçeriğe atla

CAN'IN SAĞOLSUN : Hadise'yi seviyorum, hadise çıkmasın

Canala

Pinlenen İletiler

Aynen bunlardan bahsetmek istiyorum ben de. Yük ağırdı. _bittersweet_ yine güzel yorum yaptı ama o kadar hafife alıp adice yorum yapan varki hem Hadise'yi hem de ESC'yi çok sevdiğim için çokca üzülüyorum..

Tolgahan işte bence de keşke katılsa ama TRT'den böyle bi adım hiç beklemiyorum. 2009 dönemi Hadise'si yok artık. Mükemmel işler çıkartabilir ESC'de

Gizlenmiş İçerik

Gizli içeriği görebilmek için bu konuyu/mesajı yanıtlayın veya reaksiyon ifadelerinden birine tıklayın.
/emoticons/smile@2x.png 2x" width="20" height="20">

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• İleti 48
  • Açılış
  • Son yanıt

Bu Konuya En Fazla Mesaj Atanlar

Popüler Günler

Bu Konuya En Fazla Mesaj Atanlar

Ruslar zaten bizi sevmiyo baktılar güzel şarkı çıkarttık onlarında favorisi 12 puanından belliydi Norveç belkide korktularda bilerek hatalar yaptılar

Gizlenmiş İçerik

Gizli içeriği görebilmek için bu konuyu/mesajı yanıtlayın veya reaksiyon ifadelerinden birine tıklayın.
/emoticons/tongue@2x.png 2x" width="20" height="20">

yok deve demiyim de Rusya organizasyonda kötüydü diyim Volkan sdfvbn

Bence son senelerdeki en iyi 2. organizasyondu

Gizlenmiş İçerik

/emoticons/biggrin@2x.png 2x" width="20" height="20"> sadece bize yapılmış bişey

Gizlenmiş İçerik

/emoticons/tongue@2x.png 2x" width="20" height="20"> ve Yunanistana

Gizlenmiş İçerik

/emoticons/wink@2x.png 2x" width="20" height="20"> ;)

Volkan bak burda haklısın işte. Türkiye, Yunanistan ve Ukrayna haricinde diger ülkelerde vokallerden bi problem gormedim, bi kaç ülkeyle ilgilenemediler (!) sanırım

Gizlenmiş İçerik

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Yedek şarkıcı projesi nedir yahu? Birileri sürekli bişeyler sallıyor, herkes de üstüne atlıyo. Olmaz öyle bişey, mümkün değil. Garip komplo teorilerine de gerek yok, backstagede çalışanların %90'ı Rus bile değildi muhtemelen.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Yedek şarkıcı projesi nedir yahu? Birileri sürekli bişeyler sallıyor, herkes de üstüne atlıyo. Olmaz öyle bişey, mümkün değil. Garip komplo teorilerine de gerek yok, backstagede çalışanların %90'ı Rus bile değildi muhtemelen.

Yahu neden sallıyalım Hadise için? Anam mı bacım mı? Doğruları söylüyoruz burda. Çok aradım youtube'da o trt'nin o haberini. Artık uğraşmıyorum aramak için ama var, yalan değil!

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Bu bir komplo teorisi falan değil 1!

Kimse de bir palavranın üstüne atlamıyor 2!

Bu yedek şarkıcı haberi TV'de bile çıktı. 2009'u iyi takip etseydin görürdün. Burada palavra atıp konuşacak insanlar değiliz 3!

2009'un her şeyini adım gibi hatırlıyorum. Bu haberi de hem okudum hem de birçok kanalda izledim.

Gizlenmiş İçerik

/emoticons/wink@2x.png 2x" width="20" height="20">

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Bu bir komplo teorisi falan değil 1!

Kimse de bir palavranın üstüne atlamıyor 2!

Bu yedek şarkıcı haberi TV'de bile çıktı. 2009'u iyi takip etseydin görürdün. Burada palavra atıp konuşacak insanlar değiliz 3!

2009'un her şeyini adım gibi hatırlıyorum. Bu haberi de hem okudum hem de birçok kanalda izledim.

Gizlenmiş İçerik

/emoticons/wink@2x.png 2x" width="20" height="20">

Asdfghj dur bi bakıyım bende o haberler vardır belki

Gizlenmiş İçerik

/emoticons/biggrin@2x.png 2x" width="20" height="20"> Eurovision haberlerini ayırıyodum

Gizlenmiş İçerik

/emoticons/biggrin@2x.png 2x" width="20" height="20"> ama nerde of bulursam tarattırıp yüklerim

Gizlenmiş İçerik

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Öyle isteyen kafasına göre şarkıcı değiştiremez. Bildirdiğiniz isimle ve şarkısıyla gitmek zorundasınız. "Candan Baş Helena'nın koreografıydı." olayı gibi yayılıp, efsane olmuş bu olay demek ki.

Onunla bu aynı şey değil. İstediğin yerden anlıyorsun. Neyse sen, bence baştan şartlandırmışsın kendini Hadise konusunda bu yüzden sana bir şeyler kanıtlama çabam yok. İster inanırsın, ister inanmazsın; ama şunu bil ne Can ne de ben burada palavra atıp milleti inandırmaya çalışacak - daha doğrusu böyle BOŞ İŞLERLER uğraşacak - insanlar değiliz. İyi geceler..

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Öyle isteyen kafasına göre şarkıcı değiştiremez. Bildirdiğiniz isimle ve şarkısıyla gitmek zorundasınız. "Candan Baş Helena'nın koreografıydı." olayı gibi yayılıp, efsane olmuş bu olay demek ki.

ya tamam herkes inanmak istediğine inansın ama TRT'de yapılan bi habere hala ve hala inanmaman ne biliyim.. İnan sen ne kadar ESC ile ilgileniyorsan biz de o derece ilgilenmişizdir, yani biz de biliyoruz belli başlı şeyleri..

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

ya tamam herkes inanmak istediğine inansın ama TRT'de yapılan bi habere hala ve hala inanmaman ne biliyim.. İnan sen ne kadar ESC ile ilgileniyorsan biz de o derece ilgilenmişizdir, yani biz de biliyoruz belli başlı şeyleri,,

Öyle bir durumda zaten habersiz başka bir sanatçıyı çıkartmıyorsun sahneye. EBU'ya bildirilir, kabul edilirse olur edilmezse yarışmadan çekilinir. Başka çare yok zaten. Bu son yorumumdu.

Gizlenmiş İçerik

/emoticons/biggrin@2x.png 2x" width="20" height="20">

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

hadisenin sesi iyi değildi, koreografisi iyi değildi, zaten görünmedi bile doğru düzgün.. iyi olan ne? hadise hastalığından dolayı bu performansı sergilemiş olabilir. ama siz hadisenin performansının kabul edilebilir olduğunu düşünüyorsunuz.. iyi değildi fazla yoruma gerek yok bence.. vokalin sesi berbattı üstelik şarkıyı o söyledi.. benim katılmadığım tek nokta kıyafeti doğrusu.. vokal ve erkek dansçının kıyafeti dışında kadın dansçıların ve hadisenin kıyafeti anormal değildi.. şarkı zaten oryantel kıyafetin böyle olması çok doğal:)

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

hadisenin sesi iyi değildi, koreografisi iyi değildi, zaten görünmedi bile doğru düzgün.. iyi olan ne? hadise hastalığından dolayı bu performansı sergilemiş olabilir. ama siz hadisenin performansının kabul edilebilir olduğunu düşünüyorsunuz.. iyi değildi fazla yoruma gerek yok bence.. vokalin sesi berbattı üstelik şarkıyı o söyledi.. benim katılmadığım tek nokta kıyafeti doğrusu.. vokal ve erkek dansçının kıyafeti dışında kadın dansçıların ve hadisenin kıyafeti anormal değildi.. şarkı zaten oryantel kıyafetin böyle olması çok doğal:)

Sen Hadise'nin performansını beğenmeyebilirsin, hatta beğenenlere şaşıradabilirsin. Aynı şekilde bizde beğenebilir, beğenmeyenlere şaşırabiliriz. Kime göre, neye göre veya zevkler renkler konusu bu. Ayrıca benim bu konuyu açmamdaki amaç Hadise'nin osu busu değil, Hadise'ye yapılan haksızlıkların gösterilmesiydi.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

• Yeni Oluştur...