İçeriğe atla

Hadise Erol Köse'ye dava açıyor!

Guest Boran

Pinlenen İletiler

712179_detay.jpg?1328195192

Hadise, kendisi için "Belçika köylüsü, kütük bacaklı, obez, patates, bidon basenli"diyen yapımcı Erol Köse'ye hakaret davası açtı!

Hadise, kilolarıyla dalga geçip kendisini sumo güreşçisi gibi gösteren tişört giyen Erol Köse'yle mahkemede hesaplaşacak. Günaydın'dan Ömer Karahan'ın haberine göre, ünlü popçunun açtığı hakaret davasında şu iddialara yer verildi:

Köse; Hadise Açıkgöz'e "Obez, bidon basenli, kütük bacaklı, zira şu anda başarılı olamadıysa sadece patates olduğundan ve selülit sarkmasından değil Belçika köylüsü olduğundan, Hadise'nin obezite nedeniyle şarkıcılığı bırakması gerekir!" sözleriyle hakaret ederek suç işlemiştir.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Bence geç bile kaldı. En iğrenç şey insanların boyuyla/kilosuyla dalga geçmek. Erol Köse kendinden 10 kilometre önde giden göbeğine baksın sonra Hadise'ye laf etsin. Eğer bir insanı eleştirmek istiyorsa yaptığı işi eleştirsin.

Gizlenmiş İçerik

Gizli içeriği görebilmek için bu konuyu/mesajı yanıtlayın veya reaksiyon ifadelerinden birine tıklayın.
/emoticons/wink@2x.png 2x" width="20" height="20">

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Az eğlenmemiştik doktorla

Gizlenmiş İçerik

Gizli içeriği görebilmek için bu konuyu/mesajı yanıtlayın veya reaksiyon ifadelerinden birine tıklayın.
/emoticons/biggrin@2x.png 2x" width="20" height="20">

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Bence geç bile kaldı. En iğrenç şey insanların boyuyla/kilosuyla dalga geçmek. Erol Köse kendinden 10 kilometre önde giden göbeğine baksın sonra Hadise'ye laf etsin. Eğer bir insanı eleştirmek istiyorsa yaptığı işi eleştirsin.

Gizlenmiş İçerik

/emoticons/wink@2x.png 2x" width="20" height="20">

Kesinlikle katılıyorum. Geç bile kalınmış bi şey bu. Ayrıca Seda Sayan çok fena benzetmişti bu adamı ya

Gizlenmiş İçerik

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Ne Erol Köse'den, ne de Hadise'den tarafım. İkisinden de nefret ediyorum. Umarım mahkeme sonunda ikisi de feci bir zararla çıkar.

Gizlenmiş İçerik

Gizlenmiş İçerik

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Seda Sayan o kadar hakaret etti hala yüzsüz yüzsüz konuşuyor...

Soytarı olarak geldi, soytarı olarak kaldı.

Yalak!

Onun akıl hocalarını da biliyoruz. Soytarı zaten 3 tane, üçü geçmez.

Git önce kızını barlardan topla, git geride bıraktığın o karına sahip çık.

Gizlenmiş İçerik

Gizlenmiş İçerik

Gizlenmiş İçerik

Gizlenmiş İçerik

Hadise'nin bu kadar yılda, genç yaşına rağmen neler başardığı da ortada. Meyve veren ağaç taşlanır zaten.. Türkiye'de en çok yapılan şey başarıya köstek olmaktır. Her zaman bu böyle..

Bu yüzden böyle adamları dinleyerek prim verenlere ben gerçekten inanamıyorum.

Bu adamı takip edenlere ayrıca hiç inanamıyorum!.

Gizlenmiş İçerik

Inanılacak adam var , bir de bunun gibileri var.

Bugüne kadar ne rezillikler yaptığını yazmaya başlasak sayfalar yetmez..

Diyecek çok şey de var ama neyse... Anladınız siz.

Gizlenmiş İçerik

Gizlenmiş İçerik

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Erol Köse, Hilal Cebeci ve Nihat Doğan aynı iletişim/sosyal medya şirketinin ürünleri sadece.. Yani üçü de twitter'daki yazılarını sistemli bir şekilde yazıyorlar.. Yani bu yazıları ciddiye almamak lazım.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Bir sanatçının başarısını kıskanan birisi o sanatçının eksik yönlerini göstermeye çalışır Erol Köse'nin de yaptığı tam olarak bu. Tamamen seviyesiz ve sokak ağzıyla konuşan bu yaratığa sadece acıyorum. Dil uzattığı kişilerin tırnağı bile olamayacak rezil, kepaze insan.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hadiseyi Sevmiyorum Vergisini Türkiyeye ödemek zorunda değil (Ödese Daha iyi tabi ama banane dimi)

Gizlenmiş İçerik

/emoticons/smile@2x.png 2x" width="20" height="20"> Takmaya gerek yok Erol Köse bu

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hadise'nin Türkiye'ye vergi ödemediğini sanmıyorum ama Belçika'da büyüdü ünlendi ve türkiyede ancak kenar mahalle popçusu olabilmişken Belçikada TMF awardslarda sahne alma şansı yakaladı. Bu şansı Türkiye verebilir mi her hangi birine ?

Hüseyin kendi ağzıyla söyledi Vergimi Belçikaya ödüyorum diye.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Eğer yasa dışı bir şey olsa eminim maliye tarafından ceza alırdı.. Ayrıca kimsenin istediği yere vergi verme gibi bir durumu yok.. Hadise çıktığı konserler için vergi ödüyordur ama sahip olduğu şeyler Belçika'da olduğu için oraya vergi ödüyordur.. Eleştiri bu yönde zaten.. Yatırımlarını buraya yapmasını istiyorlar...

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...