İçeriğe atla

İstekleriniz ve Şikayetleriniz

Cem

Pinlenen İletiler

Site adminlerinin dışında bütün yetkilerinin alınıp, oylamalarla 3-4 aylık dönemler için site üyeleri tarafından dağıtılmasını desteklemiştim ben. Hem yetkiyi alıp yatmasın kimse, hem de yetkili üyelerde sürekli bi değişik olsun diye desteklemiştim.

ETYB üyelerinin 3'ü admin zaten, adminleri oradan çıkarmak garip olur.

Bir başka anlamamız gereken şey ise, bir internet sitesinde bulunduğumuz. Parasını ödeyen sahipleri falan var sitenin. Hatta önceki sayfalarda konuşulan anasayfa konusu için daha da fazla para gerekecek şimdi. Çalıştığın yerde patrona, "Patronu biz seçicez." demek gibi bi şey olmuş konuşulanlar. Ha "Biz çok farklı demokratik bir ortam oluşturacağız sitede." diyor iseniz onu yönetmek çok zor. İşe "vergi" toplayarak başlamanız lazım ki gemi yürüsün.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Semih guzel yazmissin.

O 3 - 4 aylik donemleri meclis, secim, parti gibi seylerle renklendirmeye calistim fakat destek gormedi; demek ki yanlis bir onermeymis. Dedigin sey hali hazirda gerceklestirilebilir, guzel bir oneri.

Yigit sana acik degil miymis Siyaset konusu, yarin halledeyim ben, bilmiyordum, unutmusuzdur muhtemelen. 1 - 2 yarismalik uyeler haric coguna acmistik zaten o alani.

Yucel onumuzdeki hafta da nickim su olsun demeyeceksen, degistirelim, en azindan bir kac ay Mocha olarak kalsin, o zaman tamamdir.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Site adminlerinin dışında bütün yetkilerinin alınıp, oylamalarla 3-4 aylık dönemler için site üyeleri tarafından dağıtılmasını desteklemiştim ben. Hem yetkiyi alıp yatmasın kimse, hem de yetkili üyelerde sürekli bi değişik olsun diye desteklemiştim.

1-1,5 sene önce adminler dışında tüm yetkileri almıştım. Moderatörlük bile yoktu. Ama insanlar bunu da şahıslarına hakaret saymıştı

Gizlenmiş İçerik

Gizli içeriği görebilmek için bu konuyu/mesajı yanıtlayın veya reaksiyon ifadelerinden birine tıklayın.
:h Gerçekten sitedeki üyelere hiçbir şeyi beğendiremeyiz. Ne istedikleri de belli değil zaten.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Eurovision Time Yayin Birligi uyeleri oy birligiyle ETSC Kurallari'na 27. maddenin eklenmesi kararini almislardir. Ilgili madde asagida verilmis olup, 119. yarismadan itibaren uygulanacaktir.

27) Yarismada ulkelerin sahne siralari kur'a cekimiyle belirlenir. Kur'a cekimini iceren video yarisma yoneticisi tarafindan yarisma konusunda paylasilmak zorundadir.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

5 sezon duzenlendi Timestar su ana kadar. 50'yi askin sarkici yaristi. Timestar Allstar icin daha once 5 sezonda yarismis ve katilmak isteyen uyeler 5 sezondaki temsilcileri icinden birini secerek yaristirabilirler pektabii.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...