İçeriğe atla

İstekleriniz ve Şikayetleriniz

Cem

Pinlenen İletiler

Ben yarışmamış birisini seçicem elbette çünkü hiç bulunmadım Timestar'da

Nasil "Allstar" olacak o zaman?

Gizlenmiş İçerik

Gizli içeriği görebilmek için bu konuyu/mesajı yanıtlayın veya reaksiyon ifadelerinden birine tıklayın.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Bence olsun Allstar her üye gecmişte yarıstıgı sarkıcılardan birini secerek katılsın hiç yarısmayan üyeler ise su an site olmayan üyelerin yarıstıgı sanatçılardan birini secsin

Evet oyle olabilir. Daha once Timestar'da yarismamis bir sarkicinin Allstar'a katilmasi sacmalik olur cunku.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Bence olsun Allstar her üye gecmişte yarıstıgı sarkıcılardan birini secerek katılsın hiç yarısmayan üyeler ise su an site olmayan üyelerin yarıstıgı sanatçılardan birini secsin

Evet oyle olabilir. Daha once Timestar'da yarismamis bir sarkicinin Allstar'a katilmasi sacmalik olur cunku.

E yani

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

hiç yarışmamış üyeler için aklıma bir şey geldi, diyelim ki ben yarıştıklarım içinden p!nk'i seçtim sen benim seçmediklerim ile katılabilme şansına sahip ol

Gizlenmiş İçerik

Gizli içeriği görebilmek için bu konuyu/mesajı yanıtlayın veya reaksiyon ifadelerinden birine tıklayın.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

hiç yarışmamış üyeler için aklıma bir şey geldi, diyelim ki ben yarıştıklarım içinden p!nk'i seçtim sen benim seçmediklerim ile katılabilme şansına sahip ol

Gizlenmiş İçerik

Aynen katılmayanlar ve seçilmeyenler arasından seçebilirler bence.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

yöneticiler tarafından sitenin anasayfası nasıl görünüyor çoook merak ediyorum fotoğraf atabilir misiniiiiiz

Gizlenmiş İçerik

/emoticons/biggrin@2x.png 2x" width="20" height="20">

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Sitenin anasayfasi yok ki su an yoneticiler tarafindan gorulsun

Gizlenmiş İçerik

Sent from my iPhone using Tapatalk

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...