İçeriğe atla

İstekleriniz ve Şikayetleriniz

Cem

Pinlenen İletiler

Lena ne alaka be

Gizlenmiş İçerik

Gizli içeriği görebilmek için bu konuyu/mesajı yanıtlayın veya reaksiyon ifadelerinden birine tıklayın.
/emoticons/huh@2x.png 2x" width="20" height="20"> ben Lena için demedim o kuralı şunu demeye çalışmıştım

3 kere yarışıp hakkını dolduran bir grup üyesi 1 kez daha grubuyla katılabilir mi veya 3 kere yarışıp hakkını dolduran bir grup 1 kez daha grubun üyesi katılabilir mi

Kuralla sarkici ve grubun ayri kabul edilmesi kararlastirildi zaten. Duetler dahil her sarkicinin / grubun toplamda 3 kere yarisma hakki bulunduguna gore, sarkici ve grup ayri kabul edildigine gore bu bir duet olarak sayilir ve 3'ten fazla yarisamaz.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

ulusal finaller bölümünde mi yapsın napsın

Gizlenmiş İçerik

Gizli içeriği görebilmek için bu konuyu/mesajı yanıtlayın veya reaksiyon ifadelerinden birine tıklayın.
/emoticons/biggrin@2x.png 2x" width="20" height="20"> çekilme haberi yoksa neden reklam promosyon bölümü olsun ki

Gizlenmiş İçerik

/emoticons/biggrin@2x.png 2x" width="20" height="20">

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

haber&promosyon bölümünde bir ülke çekileceğini yada geri döneceğini haber yapamasın.

Degerlendirilecektir.

Yarışmalarda 12 puanlarda sayılsın en çok 12 puan alan 12 puan 1.si olsun.

Hicbir sey anlamadim.

Gizlenmiş İçerik

Bi temsilci açıklandıktan sonra şarkı değiştirilmek istense bile aynı temsilcinin başka bi şarkısı olsun. Temsilci değiştirme hakkı olmasın bence.

Degerlendirilecektir.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

İmza boyutlarına sınırlandırılma getirilsin.

Arastirip uygulamaya calisacagim.

Gizlenmiş İçerik

Bin defa yazdim aynini cevap bile vermedin

Gizlenmiş İçerik

/emoticons/wacko@2x.png 2x" width="20" height="20">

Gerceklestirildi.

Imza boyutu, posbit (uye profili) yukseligini asmayacak sekilde ayarlandi.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

^^ ya şimdi mesela

20 ülke katıldı

Almanya 10 tane 12 puan aldı

Andorra 5 tane 12 puan aldı

Fransa 4 tane 12 puan aldı

Belçika 1 tane 12 puan aldı

Almanya 12 puan 1.si olsun

Gizlenmiş İçerik

/emoticons/biggrin@2x.png 2x" width="20" height="20"> belki ona ödül bile verilebilir :3

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...