İçeriğe atla

İstekleriniz ve Şikayetleriniz

Cem

Pinlenen İletiler

Etsc'ye türkiye de eklensin istiyorum

Gizlenmiş İçerik

Gizli içeriği görebilmek için bu konuyu/mesajı yanıtlayın veya reaksiyon ifadelerinden birine tıklayın.
/emoticons/biggrin@2x.png 2x" width="20" height="20"> Kazanan ülke hem kendi ülkesinin şarkısını hem de Türkiye'nin şarkısını açıklasın,yani her yarışma farklı bir üyede olucak şekilde hemen hemen.Bence güzel olabilir ne diyorsunuz?

Türkiye kazanırsa ne olacak? Türkiye nasıl oy verecek?

Gizlenmiş İçerik

Gizli içeriği görebilmek için bu konuyu/mesajı yanıtlayın veya reaksiyon ifadelerinden birine tıklayın.
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Türkiye mutlaka oy alır herkesten haksız rekabet

Gizlenmiş İçerik

/emoticons/tongue@2x.png 2x" width="20" height="20">

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Türkiye mutlaka oy alır herkesten haksız rekabet

Gizlenmiş İçerik

/emoticons/tongue@2x.png 2x" width="20" height="20">

Gizlenmiş İçerik

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• 2 hafta sonra...

Lena Katina Eurovisionda yarıştı 2 kere yarışma hakkı varya katılma hakkı doldu bu kadının

Gizlenmiş İçerik

/emoticons/biggrin@2x.png 2x" width="20" height="20"> t.A.T.u. olarak katılma hakkı olsun diyorum

Gizlenmiş İçerik

/emoticons/biggrin@2x.png 2x" width="20" height="20">

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Lena Katina Eurovisionda yarıştı 2 kere yarışma hakkı varya katılma hakkı doldu bu kadının

Gizlenmiş İçerik

/emoticons/biggrin@2x.png 2x" width="20" height="20"> t.A.T.u. olarak katılma hakkı olsun diyorum

Gizlenmiş İçerik

/emoticons/biggrin@2x.png 2x" width="20" height="20">

Sertab Erener'den sonra t.A.T.u. mu yollayacaksın? Urban Trad da yolla, tüy dik.

Gizlenmiş İçerik

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Lena Katina Eurovisionda yarıştı 2 kere yarışma hakkı varya katılma hakkı doldu bu kadının :D t.A.T.u. olarak katılma hakkı olsun diyorum :D

Sertab Erener'den sonra t.A.T.u. mu yollayacaksın? Urban Trad da yolla, tüy dik. :h

Aaaaaaaahahah :haha:

Bu arada Volki hala anlamadım seni ben. Eurovision'da yarışmış şarkıcılar 2 kere mi katılabiliyor ETSC'ye?

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...