İçeriğe atla

İstekleriniz ve Şikayetleriniz

Cem

Pinlenen İletiler

bende istiyordum o adamı yarıştıramamalı

Gizlenmiş İçerik

Gizli içeriği görebilmek için bu konuyu/mesajı yanıtlayın veya reaksiyon ifadelerinden birine tıklayın.
/emoticons/biggrin@2x.png 2x" width="20" height="20">

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Oyları toplayan kişi o yarışmada her kimse oylarını belirlenen bir üyeye ilk sırada göndermesini isteyeceğim ben.Bugüne kadar bir şey gördüğümden değil sadece bence öyle olmalı.

Recap sıralarının kurayla seçilmesini istiyorum biliyorum Volkan ayarlamıyor onu program son anda değiştiriyor ama mesela Fransa'dan sonra Monaco gibi yakın ülkelerin arka arkaya dizilmesini engellemek adına zincir sırada bir değişiklik yapılabilir.(sitede bir sayfada 1'den 20'ye kadar numara koyarız herkes konusunu açarken yada açmadan ordan numara seçip açar,bu numaları da sadece ev sahibi bilir ve o istediği numarayı ilk sırada seçer mesela,bu konuyu o açar).

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Aslında benim iki konuyla da bir sorunum yok ya

Gizlenmiş İçerik

Gizli içeriği görebilmek için bu konuyu/mesajı yanıtlayın veya reaksiyon ifadelerinden birine tıklayın.
/emoticons/biggrin@2x.png 2x" width="20" height="20"> Sabah kafası ne istesem diye düşünmüşüm.Kazanırsam her şeyi ben yapmak istiyorum..Logo yayın konu recap vs.

Gizlenmiş İçerik

/emoticons/biggrin@2x.png 2x" width="20" height="20">

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Zaten Etsc kurallarinda bunla ilgili bir madde var Etyb onayiyla bi sonraki yarisma ev sahibi yarismayi duzenleyebilir seklinde. Ev sahibi duzenlemeye yanasmaz ise biz kendi aramizda hallediyoruz. Isin oylama haric tum kismini yayin ve recap de dahil ev sahibi ustlenebilir, cok da guzel olur.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• 2 hafta sonra...

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...