İçeriğe atla

İstekleriniz ve Şikayetleriniz

Cem

Pinlenen İletiler

İmza boyutlarına sınırlandırılma getirilsin.

Arastirip uygulamaya calisacagim.

Gizlenmiş İçerik

Gizli içeriği görebilmek için bu konuyu/mesajı yanıtlayın veya reaksiyon ifadelerinden birine tıklayın.
/emoticons/biggrin@2x.png 2x" width="20" height="20">

+

ETYB bu baslik altinda yapilan son istekleri degerlendiriyor, kararlar yakinda aciklanacak, merak ediyodun @Volki

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

İmza boyutlarına sınırlandırılma getirilsin.

Arastirip uygulamaya calisacagim.

Gizlenmiş İçerik

Gizli içeriği görebilmek için bu konuyu/mesajı yanıtlayın veya reaksiyon ifadelerinden birine tıklayın.

Bin defa yazdim aynini cevap bile vermedin

Gizlenmiş İçerik

/emoticons/wacko@2x.png 2x" width="20" height="20">

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Tükürme butonu harika bence de

Gizlenmiş İçerik

/emoticons/biggrin@2x.png 2x" width="20" height="20"> Hatta sitenin oyunlar kısmına böyle iki üyemizin aynı anda oynayabileceği bir tekken tarzı oyun koyalım herkes orda enerjisini atsın

Gizlenmiş İçerik

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

ETYB gorustu, son istekleri degerlendirdi.

1. Lena Katina ve t.A,T.u olayinda sarkici ve grubun ayri kabul edilmesi kararlastirildi. Lena Katina'nin ETSC'de 1 kez daha yarisma hakki bulunuyor.

2. ETSC'de Turkiye'nin yarismasi istegi reddedildi.

3. 10 yarismada bir yapilan ulke degisimlerine, sadece o 10 yarisma icinde yarismis ulkelerin basvurmasi kararlastirildi. 80. ETSC'den sonra yapilacak ulke degisimlerinde bu kural dikkate alinacak.

4. Oylari ev sahibi ulkenin toplamasi istegi reddedildi.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Çünkü örneğin siteye yeni üye olan birisi bütün ülkeler dolu olduğu için Malta yı Tunus'u falan seçti(şu an böyle bir durum olmasa da üye sayımız arttıkça olması muhtemel bence).Kimse ülkesini değiştirmediği için belki de bu kişi sırf istediği ülkelerin sahibi ülkeye demir attığı için hiç o ülkeyle yarışamayacak.

30 yarışma bence çok ideal bir süre örneğin X ülkesi 30 yarışmadır o ülkedeydi bıraktı kuraldan dolayı ama yeni sahibi ülkeyi bırakırsa geri dönebilir.Bu sayede sürekli bir dönüşüm olur ve bence yarışma daha renkli olur.

Üçüncü bir sebepte Italyan grubu,fransız grubu,iskandivyalardan bazı ülkelerin arşiyle bir Balkan ülkelerinin ki bir değil.Her ülke koşullarını görsün üyeler bence.Şarkı bulmanın zorluğunu yaşasınlar falan.Diğer bu tarz ülkeler de biraz şarkı bolluğu yaşasın.

Son olarak da bir oranlama yaptım:Devamlı olmayan ülkeler ülke değiştiremiyorlarsa(memnun olmasalar bile) Memnun olan ülkelerin de bir yerde değiştirmesi gerekmez mi?

Gizlenmiş İçerik

/emoticons/smile@2x.png 2x" width="20" height="20">

Reddedilecek bir kural biliyorum zaten kimse 74 yarışmalık ülkelerini bırakmayacak da.Olması daha doğru olan bu aslında.Olmayacak orası ayrı.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Lena ne alaka be

Gizlenmiş İçerik

/emoticons/huh@2x.png 2x" width="20" height="20"> ben Lena için demedim o kuralı şunu demeye çalışmıştım

3 kere yarışıp hakkını dolduran bir grup üyesi 1 kez daha grubuyla katılabilir mi veya 3 kere yarışıp hakkını dolduran bir grup 1 kez daha grubun üyesi katılabilir mi

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

30 yarışma boyunca aynı ülkeyi temsil etmiş ülkelerin ülke değişim zamanında ülkelerini değiştirmeleri zorunlu olsun şeklinde reddedilecek bir istek sunuyorum Etsc'ye.

çok gereksiz .şahsen ben bırakmam kendi isteğim dışı hollandayı 33 yarışma oldu

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Yarismayi birakirim oylr bi sey olursa.

ETYB gorustu, son istekleri degerlendirdi.

1. Lena Katina ve t.A,T.u olayinda sarkici ve grubun ayri kabul edilmesi kararlastirildi. Lena Katina'nin ETSC'de 1 kez daha yarisma hakki bulunuyor.

2. ETSC'de Turkiye'nin yarismasi istegi reddedildi.

3. 10 yarismada bir yapilan ulke degisimlerine, sadece o 10 yarisma icinde yarismis ulkelerin basvurmasi kararlastirildi. 80. ETSC'den sonra yapilacak ulke degisimlerinde bu kural dikkate alinacak.

4. Oylari ev sahibi ulkenin toplamasi istegi reddedildi.

2. karar disindakileri begenmedim ben. Ulke degisimleri cok sik degil zaten artik ozellikle o konuyu tekrar gorusebilirsiniz bence.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...