İçeriğe atla

İstekleriniz ve Şikayetleriniz

Cem

Pinlenen İletiler

[align=center]EUROVİSİON TİME İSTEKLERİNİZ VE ŞİKAYETLERİNİZ GENEL MÜDÜRLÜĞÜ'NE[/align]

Mesajlara eksi butonunun geri gelmesini ya da beğenmemeyi ve genel hoşnutsuzluğu belirtecek başka bir buton eklenmesini talep ediyorum. Ekte bulunan mesajda da bu ihtiyacın aciliyetini görebilirsiniz. Güzel çalışmalarınızın devamını diliyor, talebimi dikkate almanızı onayınıza arz ediyorum.

Zürey Fa

Kuzey'in Kralı

Adres

Telefon

Ek dosyalar;

valla ben şarkıları beğenmedim :kahve:  bi fransanın şarkısı çok iyiydi ona da puan veremiyorum zaten

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Valla 2-3 gün önce ben de düşünüyodum bunu :valla:

Mevcut eklentide teşekkür/beğeni ekleme ve silme var yani (-) puan verilmiyo. :birbir:

Ayriyetten bir eklenti yüklesek, mesajına (-) verilen Eurovision Time üyelerinin vahşi doğadaki olağan davranışlarını tahmin edersin diye düşünüyorum züreyciğim :yerlerdeyim:

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

[align=center]EUROVİSİON TİME İSTEKLERİNİZ VE ŞİKAYETLERİNİZ GENEL MÜDÜRLÜĞÜ'NE[/align]

Mesajlara eksi butonunun geri gelmesini ya da beğenmemeyi ve genel hoşnutsuzluğu belirtecek başka bir buton eklenmesini talep ediyorum. Ekte bulunan mesajda da bu ihtiyacın aciliyetini görebilirsiniz. Güzel çalışmalarınızın devamını diliyor, talebimi dikkate almanızı onayınıza arz ediyorum.

Zürey Fa

Kuzey'in Kralı

Adres

Telefon

Ek dosyalar;

valla ben şarkıları beğenmedim :kahve:  bi fransanın şarkısı çok iyiydi ona da puan veremiyorum zaten

5166-birbirinden-komik-caps-ler-520b760d

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...