İçeriğe atla

Portekiz 2024: Iolanda - Grito

Uğur

Pinlenen İletiler

• 9 ay sonra...

Birbirinden kötü şarkılardan hangi kötüyü seçecekleri umrum dışı. Yukarıdaki şarkı da onlardan biri. 

Ayrıca bunlar her İsveç kazandığında çekiliyordu keşke bu sene de çekilselermiş

• Ağzımızın Tadı Bozulmasın 1
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• Uğur bu konunun başlığını Portekiz 2024: Iolanda - Grito olarak değiştirdi

Sürpriz olmadı, Iolanda kazandı.

Portekiz kazandığından beri yarışmaya asılmaya başladı. 2019'daki ucubeleri saymazsam her sene bir şekilde ilk 10'uma girmeyi başarıyolar neredeyse. Bu seneki seçimlerini de hayli beğendim.

:coktesekkurederim:

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• Uğur pinned this konu
  • 1 ay sonra...

İlk başta çok ısınamamıştım bu şarkıya. Sonradan dinlediğimde haksızlık ettiğimi anladım ve baya dinlemeye başladım. Şu an bayılıyorum bu şarkıya. Finale çıkamazsa çok üzüleceğim inşallah çıkar.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Iolanda’nın performansı, Festival da Canção’daki performansına benziyor. Yüzleri kapalı beş beyaz kıyafet giyen dansçı da ona eşlik ediyor. Ayrıca sahnenin ortasındaki küpü de alçalttılar, bu da alanı daha samimi hale getiriyor ve sanata katkıda bulunuyor. Yaratıcı ve hipnotize edici bir etki yaratıyorlar.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Gizlenmiş İçerik

Gizli içeriği görebilmek için bu konuyu/mesajı yanıtlayın veya reaksiyon ifadelerinden birine tıklayın.
/monthly_2024_04/1198060799_Portekiz(1).jpeg.13dc9f2152ae6f39dd7de22ba1e77ae3.jpeg">

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Gizlenmiş İçerik

Gizli içeriği görebilmek için bu konuyu/mesajı yanıtlayın veya reaksiyon ifadelerinden birine tıklayın.

Gizlenmiş İçerik

Gizlenmiş İçerik

Gizlenmiş İçerik

Gizlenmiş İçerik

Gizlenmiş İçerik

Gizlenmiş İçerik

Gizlenmiş İçerik

Gizlenmiş İçerik

Gizlenmiş İçerik

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Portekiz devlet kanalı RTP, iolanda'nın provasından bir video paylaştı.

Gizlenmiş İçerik

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...