İçeriğe atla

Birleşik Krallık 2023 : Mae Muller - I Wrote A Song

Uğur

Pinlenen İletiler

Ben bayıldım şarkıya. En çok dinlediğim 3 şarkıdan biri. Beğenmeyenlerin de sırf o adı geçen ünlü isimler gitmedi diye hayal kırıklığına uğradığı için beğenmediğini zannediyorum. İlk katıldığı etkinlikte canlısı kötüydü ama son etkinlikte gayet güzel söyledi. Bu sefer bir temsilci gerçekten hastalanmış sanırım. Son sırada sahne alacak olması da büyük avantaj Eurovision'da.

• Anırdım 1
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Olay keşke sırf ses olsaydı. Sahne duruşu ve hareketleriyle sahnede Brooke gibi duruyor.

Şarkının arkasındaki profesyonel ekiple; sahne duruşu, vokal koçluğu ve koreografi için de çalışılmazsa baya rezil bir sonuç alarak fanları ağlatacağını düşünüyorum.

• Beğendim 1
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• 2 hafta sonra...

Bu performans çok eğlenceli. Mae, oldukça muhteşem bir korse ceket ile siyah pantolon giyiyor ve LED duvarının önünde yükseltilmiş bir sütun üzerinde gösteriye başlıyor. Canlı sahnelemeyle gerçekten zekice harmanlanan devasa pop art tarzı grafiklere sahip. Başlangıçta Mae’nin yüzünün yatay olarak ikiye ayrıldığı bir bölüm var, bu yüzden Mae tam anlamıyla kendi kafasının içinde görünüyor. Bu da, her şeye canlı performansı harika gösteren popüler bir video kalitesi veriyor ve hatta bunun TV’de daha da iyi görüneceğinden şüpheleniyoruz. İkinci yarıda çok gösterişli bir dans bizleri bekliyor. Mae, kendisine katılan kırmızı ve siyahlar içinde dört dansçı tarafından kuşatılmış durumda. Kesinlikle bu yılki yarışmanın, bu yaz Avrupa’nın her yerindeki barlarda duyacağımız parçalarından biri.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...