İçeriğe atla

Ukrayna 2023 : TVORCHI - Heart of Steel

Uğur

Pinlenen İletiler

• 5 ay sonra...

UKRAYNA ULUSAL FİNALİ VİDBİR'DE YER ALACAK OLAN ŞARKILAR YAYINLANDI !

Ukrayna devlet kanalı UA:PBC, Vidbir’de yer alacak olan şarkıları yayınlandı. Şarkılar Kiev Medya Merkezinde gerçekleşen bir basın toplantısıyla yayınlandı. Basın toplantısı Youtube üzerinden canlı yayınlandı. Sahneye çıkış sıralaması da belli oldu. Yarışma 17 Aralık günü yapılacak. Yarışmanın güvenlik nedeniyle bir bomba sığınağında gerçekleşeceği daha önceden Ukrayna devlet kanalı UA:PBC tarafından açıklanmıştı. Yarışmanın jüri üyeleri ise Taras Topolya, Jamala ve Yulia Sanina olacak.

1.Moisei – “I’m Not Alone”
2.OY Sound System – “Oi, tuzhu”
3.DEMCHUK – “Alive”
4.Jerry Heil – “WHEN GOD SHUT THE DOOR”
5.FIINKA – “Dovbush”
6.KRUTЬ – “Kolyskova”
7.Tember Blanche – “Ya vdoma”
8.Angelina – “Stronger”
9.2TONE – “Kvitka”
10.TVORCHI – “Heart Of Steel”

Yarışacak olan şarkılar:

1.Moisei – “I’m Not Alone”

2.OY Sound System – “Oi, tuzhu”

3.DEMCHUK – “Alive”

4.Jerry Heil – “WHEN GOD SHUT THE DOOR”

5.FIINKA – “Dovbush”

6.KRUTЬ – “Kolyskova”

7.Tember Blanche – “Ya vdoma”

8.Angelina – “Stronger”

9.2TONE – “Kvitka”

10.TVORCHI – “Heart Of Steel”

• Beğendim 1
  • Teşekkürler 2
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Berbat bir ulusal final. Kötünün iyisi olarak Jerry heil seçilsin diyorum. O olmadı Moisei ya da 2Tone. 

Kim seçilirse seçilsin top 10 garanti top 5 hatta birincilik bile şaşırtmaz. Aptal Avrupa doymadı bunları yalamaya. 

• Beğendim 1
  • Teşekkürler 2
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• Hakan bu konunun başlığını Ukrayna 2023 : TVORCHI - Heart of Steel olarak değiştirdi

Fan favorisi Jerry  Heil jürinin yoluna taş koymasıyla üçüncü oldu. Jüri birincisi Krutb ise halktan aynı desteği göremeyip ikinci oldu ve hiç akıllarda olmayan bu garip ikili yarışmayı kazandı. 

Jüri bunlarda ne buldu da ikinci yaptı anlamadım. Şarkı çok kötü değil ama fazla amerikan. Ukrayna gibi köy müziği seven bir ülkeden bu seçimi beklemezdim yani. Ayrıca savaş varken bunu seçmek de komik. 

Umarım top 5 falan yapmazlar bu şarkıyla. Ukrayna genelde erkek temsilcilerle ve ev sahibiyken son sıralarda kalıyor. Darısı bu seneye inşallah.

• Beğendim 1
  • Teşekkürler 1
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Bu rezalet şarkıya çoğu jürinin sıfır basacağını ümit ediyorum. Dolayısıyla kazanamazlar herhalde. Geçen sene onu yapamadılar çünkü şarkı o kadar kötü değildi. Ki kimse de zaten istemiyordur bunların almasını artık.

• Beğendim 1
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

KRUTЬ, Tvorchi'nin Fransız müzik şirketinin Rusya'da faaliyet göstermesi gerekçesiyle Vidbir'den diskalifiye edilmesi çağrısında bulundu. Ukrayna devlet kanalı ise herhangi bir usulsüzlük olmadığını söyledi.

• Anırdım 1
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Ömer, Şimdi yazdı:

KRUTЬ, Tvorchi'nin Fransız müzik şirketinin Rusya'da faaliyet göstermesi gerekçesiyle Vidbir'den diskalifiye edilmesi çağrısında bulundu. Ukrayna devlet kanalı ise herhangi bir usulsüzlük olmadığını söyledi.

Bunlar yarışmacılardan direkt adli sicil kaydı istesinler bence direkt. Bu nedir allah aşkına ?

• Anırdım 1
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...