İçeriğe atla

Avusturya 2023 : Teya & Salena - Who The Hell ls Edgar?

Uğur

Pinlenen İletiler

• 7 ay sonra...

Avusturya’yı Teya ve Salena temsil edecek

Austria.png.9048c9de6ffc33ed54f4f0b98b30

austria-1068x712.png

2023 Eurovision’da Avusturya’yı Teya ve Salena ikilisinin temsil edeceği açıklandı. Pop/Uptempo tarzında olan şarkıları 8 Mart dünya kadınlar gününde yayınlanacak.

Teya ve Salena 2021 yılında Avusturya’da ‘Starmania’ adlı şarkı yarışmasına katılarak tanıştılar. İkili o günden beri birlikte birçok şarkı yayınladı. İkilinin hayali Avusturya’yı bu yıl finale taşıyabilmek.

• Teşekkürler 1
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• Mustafa bu konunun başlığını Avusturya 2023: Teya & Salena olarak değiştirdi
Mustafa, 30 dakika önce yazdı:

İkilinin hayali Avusturya’yı bu yıl finale taşıyabilmek.

"po po po edgar allen po" şeklinde anasınıfı düzeyinde bir şarkı yaptıkları söyleniyor. Tipleri de hiç umut vermiyor.

hayırlısı bakalım:bilmiyorum:

• Anırdım 1
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

59r4oq.gif

Çağıra çağıra Selena'yı mı çağırmışlarr  :basladiyine:  umut vermedi açıkçası umarım yanılırım 

hayır yanii yarışmada ikililer vs pek tutmuyor milattan önceydi ama sen bilisin tabisi  

• Anırdım 1
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• Hakan bu konunun başlığını Avusturya 2023 : Teya & Salena - Who The Hell ls Edgar? olarak değiştirdi

Nakarat yapmayı unutmuşlar şarkıya. Po po po po ahaha geri kalanı fena değil. Finale kalması yine şüpheli ama jüri olmadığı için şansı var.  Geçen seneden hiç ders almamışlar. 

• Beynimi Yaktın 1
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hakan, 12 dakika önce yazdı:

Nakarat yapmayı unutmuşlar şarkıya. Po po po po ahaha geri kalanı fena değil. Finale kalması yine şüpheli ama jüri olmadığı için şansı var.  Geçen seneden hiç ders almamışlar. 

Po po po yerine ça ça ça dinlemeni salık veriyorum :evetevet:

• Ay Çok Hoş 1
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Şarkının sızan kısa snippeti çok kötü olacak gibi duruyordu. Sözlerin müzik endüstrisine eleştiri olacağını falan asla tahmin etmiyordu kimse. Sonuç olarak: POE POE POE POE POE POE POE POE POE POE POE POE POE POE POE EDGAR ALLEN EDGAR ALLEN POE POE POE POE POE POE POE POE POE POE POE POE POE POE POE EDGAR ALLEN EDGAR ALLEN  POE :koptum:

• Beğendim 1
  • Azdırdın 1
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...