İçeriğe atla

İspanya 2022: Chanel - SloMo

Uğur

Pinlenen İletiler

Blanca çok iyi. 6. olacak olması şimdiden karlbimi kırıyor. Favoriler Rigoberta, Rayden, Tanzeugueires ve Chanel'in hepsi kabul edilebilir benim için. Chanel'in şarkısı çok sıradan ama sahne karizması çok iyi. Tanx...ın şarkısı ,y, ama canlısı sönük. Dansçıları atıp canlı arka vokaller ekleseler daha dolu dolu olabilir şarkı. Memeli şarkı hoş aslında oldukça ama şarkıyı okumakta zorlanıyo Rigoberta. 3'ü de iyidir, kabul ederim. 

• Beğendim 2
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• Mustafa bu konunun başlığını İspanya 2022: Chanel - SloMo olarak değiştirdi

Şanel’e sevindim. Bence şarkısı Arnavutluk’tan falan iyi. Sahnesi ve dansları çok başarılı ayrıca. Şarkıda çok iş olmasa da İspanya bu sene 20’lerin üstüne çıkar.

Terra’nın Eurovision’da ilk 10 şansı olabilirdi ama seçmediler, lanet jüriler burda da yaptı yapacağını. Hayırlısı olsun.

• Beğendim 1
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Tanxu bence de ispanya'nın iyi derece alması için en iyi seçim olacaktı ama jürinin sevmediği belliydi yarı finalden. Chanel çok iyiydi her şeyiyle. Bu sahnenin aynısını bile yapsa yeterli. 10-18 arası bir derece yapar diye düşünüyorum.

Gelelim gönüllerin birincisi Rayden'a. Performansı harika da olsa çok dişli rakipleri vardı. Olmayacağı belliydi. 

İspanya  harika bir iş çıkardı. Önümüzdeki yıllarda da bu formata devam etsinler. 

• Beğendim 2
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Tolga, 28.01.2022 - 16:29 yazdı:

Burada işin doğrusu favori şarkım yok. Azucar Moreno'yu da eurovision sahnesinde bir kez daha görmek istediğimden ötürü onları destekliyordum ama elendiler.

Mevcut şarkılar içerisinde Terra diğerlerine nazaran bana daha iyi geldi o kazanmalı gibi fakat Chanel-Slomo sahne şovuyla kazanabilir diye düşünüyorum. Şarkıyı hiç sevmedim o ayrı tabi.

Sürpriz olmadı, kazanacağını tahmin ediyordum ama şarkı da iş yok bence. Yarışmada pek bir şey yapar gibi gelmiyor bana ama bakalım.

• Beğendim 1
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

İspanya devlet kanalı RTVE, ayrıntılı ulusal final sonuçlarını paylaştı:

Halk Oylaması Sonuçları

1. Tanxugueiras - 70.75%
  2. Rigoberta - 18.08%
  3. Chanel - 3.97%
  4. Varry Brava - 2.26%
  5. Rayden - 2.12%
  6. Blanca Paloma - 1.04%
  7. Xeinn - 1.01%
  8. Gonzalo Hermida - 0.76%
  • Beğendim 1
  • NE 1
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Uğur, 19 saat önce yazdı:

İspanya devlet kanalı RTVE, ayrıntılı ulusal final sonuçlarını paylaştı:

Halk Oylaması Sonuçları

1. Tanxugueiras - 70.75%
  2. Rigoberta - 18.08%
  3. Chanel - 3.97%
  4. Varry Brava - 2.26%
  5. Rayden - 2.12%
  6. Blanca Paloma - 1.04%
  7. Xeinn - 1.01%
  8. Gonzalo Hermida - 0.76%

Chanel'i bu kadar az oylamak zevksizliğin daniskası.

• Teşekkürler 2
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...