İçeriğe atla

İzlanda 2022: Systur - Með hækkandi sól

Uğur

Pinlenen İletiler

• 8 ay sonra...

Şarkıların İngilizceleri daha iyi tınlıyor. İddialı bir şarkı olmasa da içlerinde. Vasat bir ulusal final olmuş.

Şunlar dikkatimi çekti:

• Stefania - Heart of Mine (Klasik İskandinav Eurovision şarkılarından, açar dinlerim)
  • SUNCITY & Sanna Martinez - Keep It Cool (Hoş, ortatempo eğlendiren bir şarkı, seçerlerse şaşırırım)
  • Stefan Oli - All I Know (Güçlü bir ballad, canlı performansı umarım iyi olur)
  • Marketa Irglova - Possible (Gerivokaller çok başarılı, masal tadında bir şarkı, ama iş yapmaz)
  • Katla - Then Again (Ayakları yere basan bir şarkı olmuş, dikkat çekebilir)

Bir de Reykjavik’in Kızkardeşleri diye bir topluluk var ki, neyse ben bir şey yazmayayım merak eden açıp dinlesin.

Neyi seçecekleri konusunda hiçbir fikrim yok. Stefan Oli’yi seçebilirler gibi geldi bana ilk dinleyişte.

• Teşekkürler 1
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Uğur, 4 saat önce yazdı:

Bir de Reykjavik’in Kızkardeşleri diye bir topluluk var ki, neyse ben bir şey yazmayayım merak eden açıp dinlesin.

Merak edip baktım. Pek tarzım değil ama dikkat çekecek deneysel bir çalışma olmuş. Bence seçilmeliler nakaratı akılda kalıcı. Zaten elenecekler eğlendirip elenirler :D

Seçilmesi gereken tek bir şarkı var benim için o da "Katla - Then Again" 

Bu seçilmezse - şaka yapMIyorum - yukarıda bahsettiğim kızlar seçilsin.

Genel olarak 10 şarkı da vasat. İzlanda Hatari ve Dadi ile yakaladığı rüzgarı kaybetmiş. 2018 ve öncesi günlerine dönmüş gibi. 

• Yarıldım 1
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Markéta Irglová - Possible Bana en yakın gelen şarkı bu ama tüm şarkılara bakınca bu şarkıyı pek seçmezler gibi geliyor. Genel olarak şarkıları vasat buldum.

Bunlar da fena değil dediklerim ;

Suncity & Sanna - Keep It Cool
Stefán Óli - All I know
Katla - Then Again

• Beğendim 2
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• 3 hafta sonra...
  • Mustafa bu konunun başlığını İzlanda 2022: Systur - Með hækkandi sól olarak değiştirdi
  • Uğur pinned this konu

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...