İçeriğe atla

czech republic Çek Cumhuriyeti 2022 : We Are Domi - Lights Off

Uğur

Pinlenen İletiler

• Hakan bu konunun başlığını Çek Cumhuriyeti 2022 : We Are Domi - Lights Off olarak değiştirdi

Yılın ikinci şarkısı Çeklerden geldi. Son iki yıldır saçmalıyorlardı bu sene en azından dinlenebilir hoş bir şarkıyla geldiler. "Where are you now" kısmı biraz fazla tekrar etse de güzel şarkı. Benim favorim aşağıdaki şarkıydı ama seçilemeyeceği belliydi.  Jordan Haj etsc de yarışmıştı bu arada.

• Beğendim 2
  • Teşekkürler 1
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• 1 ay sonra...

Çok beğendim ben de şarkıyı. Çek Cumhuriyeti zaten son 3-5 senedir iyi geliyo bence yarışmaya. Şarkıyı düzgün sunabilirlerse (ki canlı performanslarında sıkıntı yok gibi duruyor), bu sene final şansları yüksek.

• Ay Çok Hoş 1
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• 4 hafta sonra...
  • 2 hafta sonra...

Revamp güzel olmuş da, şarkının içine sıçmış. Ulusal finalde bize “canlı” olarak sunulan video canlı değilmiş demek. O solist kızla bu kız aynı kişi olamaz. Her yerinde detone oluyo şarkının açık bir şekilde. 

Şu haliyle kötü şarkılar içinde dahi bu performansıyla yarı finalde kaybolup gitme ve elenme ihtimali var. 

Yazıklar olsun.

• Üzdün 1
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• 2 hafta sonra...

Şarkı aşırı sönük duruyo sahnede. Elektronik pop tarzda şarkıların handikapı bu tabii, biliyoruz da; hala kötü okuyo şarkıyı. Gitardan keman yapan abi konusuna girmiyorum dahi. Elenirse şaşırmıcam.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...