İçeriğe atla

Azerbaycan 2022: Nadir Rüstemli - Fade To Black

Uğur

Pinlenen İletiler

12xal ile bir röportaj gerçekleştiren Nadir Rüstemli şarkısı hakkında açıklamalar yaptı.

"Size sadece bunu söyleyebilirim ki beklemenize o kadar değecek ki. Çok güzel bir şarkı, muhteşem bir şarkı. Çok iddialıyım bu sözümde. Klibinde çok konuşulacağına inanıyorum."

• Teşekkürler 1
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Mustafa, 14 dakika önce yazdı:

Klibinde çok konuşulacağına inanıyorum.

Kapak görseli şöyleymiş:

Gizlenmiş İçerik

Gizli içeriği görebilmek için bu konuyu/mesajı yanıtlayın veya reaksiyon ifadelerinden birine tıklayın.

Belaruslu Ivan gibi anadan üryan soyunmaz inşallah klipte. Kurt falan…

• Beğendim 1
  • Anırdım 1
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• Mustafa bu konunun başlığını Azerbaycan 2022: Nadir Rüstemli - Stay olarak değiştirdi
Uğur, 14.03.2022 - 15:16 yazdı:

Şarkının bu olduğu iddia ediliyor.

Gizlenmiş İçerik

Gizli içeriği görebilmek için bu konuyu/mesajı yanıtlayın veya reaksiyon ifadelerinden birine tıklayın.

Bence bu demo çıkacak şarkı, ama siz bilirsiniz :tipebak:

• Beğendim 1
  • Anırdım 1
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• Mustafa bu konunun başlığını Azerbaycan 2022: Nadir Rüstemli - Fade To Black olarak değiştirdi

Azerbaycan'ın hatası gecen seneyle aynı. Bin tane hareketli şarkı arasında kaybolup gitmisti mata hari. Bu sene de bin tane ballad arasında kaybolacak şarkıyı yapmışlar. 

Genel olarak iyi bir şarkı olsa da sorun şu tam yukselmisken birden temponun çok aşağı inmesi. "weather" diye bağırıp sonra birden aşağılara iniyor. Beklenti oluşturup karşılamıyor o kısmı. Son 1 dk si kurtarıyor şarkıyı. 

Finale jüri desteğiyle kalır kalırsa. Ama finalde top 10 zor gibi. 

• Beğendim 4
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Azerbaycan, şarkıcının değil şarkının önemli olduğunu ne zaman anlayacak acaba :yapmayav:

2015’le beraber Azerbaycan’ın en kötü ikinci Eurovision şarkısı gelmiş, hoşgelmiş.

Bomboş bir şarkı. Numb, numb, numb; başka bir şey yok şarkıda. Yazık bu sesi de harcamışlar Elnur’daki gibi.

• Beğendim 2
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Bir "Meeğmoğri" de Can Azerbaycan'dan gelmiş :geliyorum:

Şarkının nakaratını haftaya açıklayacaklar sanırım :insallah:

Ne bileyim yani bir Azerbaycan Türkü besteci bunun kadar bir şarkı yapamaz mı :bilemiyorum:

Nadir'in sesi dışında ilgi çekici bir yanı :yok:

• Beğendim 1
  • Yarıldım 1
  • Teşekkürler 1
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...