İçeriğe atla

Birleşik Krallık 2021 : James Newman - Embers

Uğur

Pinlenen İletiler

Uğur, 19.05.2021 - 17:08 yazdı:

Eurovision 2021 1. yarı finali Birleşik Krallık'ta 617 bin kişi tarafından izlendi.

Bu sayı finalde 7.4 milyon seyirciye ulaştı!

Yarışmayı 2014 yılında 8.8 milyon kişi izlemişti. O yıldan bu yana en yüksek izleyici sayısına bu sene ulaşıldı.

Final, %48.5 share aldı!

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Koskoca Birleşik Krallıksın ve bunu gönderiyorsun.Şovun tam bir komedi.o asılı trompetler nedir öyle ya.para harcamamak için trafoyu evine kaçak yollarla bağlamış izlenimi verilen ışıklar.7.4 milyon izleyiciyi kaybetmiş bir EBU var.yazık gerçekten yazık.gerçi adamlar sonuncu olmak için izliyorlar ama birde krallık olduğun için işin içinde kraliçe var.Allah rahmet eylesin kral öldü ve bu günleri görmedi.Allah'ın sevdiği kuluymuş.

• Beğendim 3
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Björkman'ın You Decide'a el atacağı konuşuluyordu Melodifestivalen bitince.

O zaman belki Malta gibi İsveç şarkılarıyla jürilerde yüksek puanları kapıp, ortalarda yer bulabilirler kendilerine.

Gerçekten utanç verici. Ne no-name şarkıcılar, ne şarkılar çıkıyor Birleşik Krallık'tan. Az ünlü şarkıcılar da katılmak istediğini açıklıyor çoğu zaman, ama BBC hiçbirine kulak asmıyor. O nedenle hiç ağlamasınlar.

• Beğendim 3
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Uğur, 2 dakika önce yazdı:

Gerçekten utanç verici. Ne no-name şarkıcılar, ne şarkılar çıkıyor Birleşik Krallık'tan. Az ünlü şarkıcılar da katılmak istediğini açıklıyor çoğu zaman, ama BBC hiçbirine kulak asmıyor. O nedenle hiç ağlamasınlar.

Bir arada ssk'dan emekli maaşı alan ünlüleri yolladılar hem de berbat şarkılarla.

• Yarıldım 1
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Tolga, 1 dakika önce yazdı:

Nasılsa finaldeyiz diye hiç özen göstermiyorlar.

Buna katılmıyorum ya. Bu sene direkt finalde yarışan 3 ülke halkta 0'ı çekerken, diğer ikisi halkta 1. ve 3. çıktı.

Bence yarışmayı taktıkları yok. Ama buna rağmen her sene reytinglerinin artması ilginç bir durum. Yarışma baya da takip ediliyor Birleşk Krallık'ta. Hiçbir izleyicinin umursamadığı Romanya bile bunlardan daha çok çaba veriyor.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Uğur, 4 dakika önce yazdı:

Abi çok güldüm buna, bugün formundasın :ahaha:

Birincimiz yarışmayı da kazandı, keyifler yerinde :aycokhos:

2012'den sonra birincim eurovision şampiyonu olmuş.Bırakında keyif çatalım.Bu şarkı spotify da ne yapar bilemem ama tv ve radyoda çalar.zaten o stotify saçmalığını anlamıyorum.indir bilgisayarına veya telefonuna dinle.müsriflik.Bende niye Birleşik krallık başlığına neden yazıyorum diyordum.meğerse cimriymişim babadan gelen genler ne yaparsın :D

bu arada sol şerdi gençler açarsa sevinirim daha yazmam gereken bir sürü başlık var.

• Azdırdın 1
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...